Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Документи для проведення конкурсного відбору

ОГОЛОШЕННЯ 

          Кіровоградське обласне управління лісового та мислимвського господарства повідомляє, що наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 02.06.2015 № 257-к «Про скасування наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 23 березня 2015 року № 170-к» скасовано наказ Держлісагентства від 23 березня 2015 року № 170-к «Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання, що належить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України» та наказом Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства від 30.06.2015 року № 19-к «Про скасування наказів Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства від 03.04.2015 № 11-к, від 25.05.2015 № 16-к, від 25.05.2015 № 17-к» скасовано накази Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства від 03.04.2015 № 11-к «Про проведення конкурсного відбору», від 25.05.2015 № 16-к «Про оголошення конкурсного відбору» та від 25.05.2015 № 17-к «Про оголошення конкурсного відбору». 

         30.06.2015

 

ОГОЛОШЕННЯ

         Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що листом Державного агентства лісових ресурсів України від 15.04.2015 № 10-07/3335-15 відкликано дозволи від 06.04.2015    №№ 10-07/2882-15, 10-07/2882-15 на оголошення конкурсних відборів на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств «Долинське лісове господарство» та «Чорноліське лісове господарство».

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

          Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурсний відбір керівників:

- державного підприємства «Долинське лісове господарство»

28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вулиця Радянська, 1а;

- державного підприємства «Чорноліське лісове господарство»

27413, Кіровоградська область, Знам’янський район, с. Богданівка, вулиця Київське шосе, 1;

Основні напрями діяльності підприємств:

ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів;

ведення мисливського господарства, охорони, відтворення та раціонального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування Підприємству.

          Заяви на участь у конкурсному відборі приймаються Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства з 07 квітня по        06 травня 2015 року за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 76,              5 поверх, кабінет № 3 (кадрова служба).

Телефон для довідок (0522) 24-69-72.

Для участі у конкурсному відборі претендент особисто подає заяву та наступні документи:

належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копію документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю;

заповнений аркуш обліку кадрів;

інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством;

довідку про стан здоров'я;

довідку про відсутність в особи судимості;

рекомендації та інші документи на його розсуд.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

До претендента на посади керівників державних лісогосподарських підприємств висуваються наступні вимоги:

Загальні вимоги:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • вища освіта лісового напряму підготовки;
  • досвід успішної роботи

Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта лісового напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи на посаді керівника суб’єкту господарювання (підприємств, установ та організацій), що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України не менше 1 року, а також за професіями керівників нижчого рівня у галузі лісового господарства державного сектору економіки (заступник керівника державного лісогосподарського підприємства (установи, організації), головний лісничий, головний бухгалтер, головний економіст, головний інженер, головний механік, головний мисливствознавець, головний лісопатолог, головний ревізор, начальник авіаційного відділення, начальник відділу лісового господарства, начальник лісовпорядної партії, начальник пожежної станції, начальник відділу мисливського господарства, начальник лісовозної дороги, начальник лісопромислового комплексу, начальник нижнього складу, начальник лісонасіннєвої лабораторії, начальник лісопункту (дільниці) лісничий, помічник лісничого, старший майстер, майстер лісу, майстер цеху переробки, майстер лісозаготівельних робіт, начальник, майстер лісорозсадника, майстер пожежної станції,) – не менше 5 років.

Повинен знати:

Закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади, які регулюють порядок діяльності державного лісогосподарського підприємства; профіль, спеціалізацію й особливості структури підприємства; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку лісової галузі і підприємства; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси підприємства; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у галузі лісового та мисливського господарства і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство.

          Конкурсний відбір проводитиметься Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства за адресою: 25006,                  м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 76, 5 поверх, актова зала. Про дату проведення конкурсного відбору буде оголошено додатково.

          Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на сайті Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства після його проведення.
Контакты Контакты Контакты