Сайт Кіровоградського ОУЛМГ: Кадрове забезпечення: Кадрове забезпечення
Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
.                                             ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Кадрове забезпечення

Чисельність штатних одиниць у лісогосподарських підприємствах Кіровоградської області за 2017 рік становить 864, фактично зайнято посад 800, у тому числі 316 посад лісової охорони. 

Загальна плинність кадрів за 2017 рік по області становить 5 %. 

Фахова освіта працівників в цілому по області становить 58,1 %.

Навчаються без відриву від виробництва 5,6 % працівників лісгоспів, або 45 осіб, з них 11 - у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації та 34 - у вищих навчальних закладах ІІІ- ІV рівнів акредитації. 

Станом на 1 січня 2018 р. за направленнями підприємств на денній формі навчається 10 осіб, у тому числі у закладах І-ІІ рівня акредитації - 4 особи, ІІІ-ІV рівня акредитації – 6.

У лісовій галузі області працює 10 молодих спеціалістів. У 2017 році за направленням прибуло 6 спеціалістів. План по підвищенню кваліфікації в «Укрцентркадриліс» та Чорноліській лісній школі виконано на 100 %. 

У Кіровоградській області працює 39 шкільних лісництв. Членами шкільних лісництв є 968 учнів.

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты