Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини   Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, ... Дізнатися більше...
  .         .               ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Кадрове забезпечення

Чисельність штатних одиниць у лісогосподарських підприємствах Кіровоградської області за 2016 рік становить 873, фактично зайнято посад 831, у тому числі 319 посад лісової охорони. 

Загальна плинність кадрів за 2016 рік по області становить 3,7 %. 

Фахова освіта працівників в цілому по області становить 55,1 %.

Навчаються без відриву від виробництва 5,4 % працівників лісгоспів, або 45 осіб, з них 11 - у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації та 34 - у вищих навчальних закладах ІІІ- ІV рівнів акредитації. 

Станом на 1 січня 2016 р. за направленнями підприємств на денній формі навчається 16 осіб, у тому числі у закладах І-ІІ рівня акредитації - 9 осіб, ІІІ-ІV рівня акредитації – 7.

У лісовій галузі області працює 8 молодих спеціалістів. У 2016 році за направленням прибуло 3 спеціалісти. План по підвищенню кваліфікації в «Укрцентркадриліс» та Чорноліській лісній школі виконано на 100 %. 

У Кіровоградській області працює 37 шкільних лісництв. Членами шкільних лісництв є 922 учні.

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты