Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини   Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, ... Дізнатися більше...
                                                                                                              ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Кадрове забезпечення

Чисельність штатних одиниць у лісогосподарських підприємствах Кіровоградської області за 2018 рік становить 874, фактично зайнято посад 811, у тому числі 315 посад лісової охорони. 

Загальна плинність кадрів за 2017 рік по області становить 3,6 %. 

Фахова освіта працівників в цілому по області становить 58,8 %.

Навчаються без відриву від виробництва 4,4 % працівників лісгоспів, або 36 осіб, з них 17 - у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації та 19 - у вищих навчальних закладах ІІІ- ІV рівнів акредитації. 

Станом на 1 січня 2019 р. за направленнями підприємств на денній формі навчається 6 осіб, у тому числі у закладах І-ІІ рівня акредитації - 1 особа, ІІІ-ІV рівня акредитації – 5.

У лісовій галузі області працює 9 молодих спеціалістів. У 2018 році за направленням прибуло 3 спеціалістів. План по підвищенню кваліфікації в «Укрцентркадриліс» та Чорноліській лісній школі виконано на 100 %. 

У Кіровоградській області працює 39 шкільних лісництв. Членами шкільних лісництв є 998 учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты