Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Відеоанонс
  Тактико-спеціальні навчання по гасінню лісової пожежі на базі ДП "Світловодський лісгосп" Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, 2017 р.  Учасники навчань - працівники державної лісової охорони та ... Дізнатися більше...
   Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Кадрове забезпечення

Чисельність штатних одиниць у лісогосподарських підприємствах Кіровоградської області за 2016 рік становить 873, фактично зайнято посад 831, у тому числі 319 посад лісової охорони. 

Загальна плинність кадрів за 2016 рік по області становить 3,7 %. 

Фахова освіта працівників в цілому по області становить 55,1 %.

Навчаються без відриву від виробництва 5,4 % працівників лісгоспів, або 45 осіб, з них 11 - у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації та 34 - у вищих навчальних закладах ІІІ- ІV рівнів акредитації. 

Станом на 1 січня 2016 р. за направленнями підприємств на денній формі навчається 16 осіб, у тому числі у закладах І-ІІ рівня акредитації - 9 осіб, ІІІ-ІV рівня акредитації – 7.

У лісовій галузі області працює 8 молодих спеціалістів. У 2016 році за направленням прибуло 3 спеціалісти. План по підвищенню кваліфікації в «Укрцентркадриліс» та Чорноліській лісній школі виконано на 100 %. 

У Кіровоградській області працює 37 шкільних лісництв. Членами шкільних лісництв є 922 учні.

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты