Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
  Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Кадрове забезпечення

Чисельність штатних одиниць у лісогосподарських підприємствах Кіровоградської області за 2017 рік становить 864, фактично зайнято посад 800, у тому числі 316 посад лісової охорони. 

Загальна плинність кадрів за 2017 рік по області становить 5 %. 

Фахова освіта працівників в цілому по області становить 58,1 %.

Навчаються без відриву від виробництва 5,6 % працівників лісгоспів, або 45 осіб, з них 11 - у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації та 34 - у вищих навчальних закладах ІІІ- ІV рівнів акредитації. 

Станом на 1 січня 2018 р. за направленнями підприємств на денній формі навчається 10 осіб, у тому числі у закладах І-ІІ рівня акредитації - 4 особи, ІІІ-ІV рівня акредитації – 6.

У лісовій галузі області працює 10 молодих спеціалістів. У 2017 році за направленням прибуло 6 спеціалістів. План по підвищенню кваліфікації в «Укрцентркадриліс» та Чорноліській лісній школі виконано на 100 %. 

У Кіровоградській області працює 39 шкільних лісництв. Членами шкільних лісництв є 968 учнів.

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты