Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Лісокористування

У лісовому фонді Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства проводяться рубки головного  користування, рубки формування та оздоровлення лісів, рубки, пов’язані з проведенням інших заходів.

Головне користування здійснюється шляхом суцільно-лісосічних, поступових, вибіркових рубок стиглого та перестійного лісу. Кожен зі способів рубки може  виконуватись за різними варіантами та комбінаціями, що визначаються місцевими природними та економічними умовами, цільовим призначенням лісів, типом, складом, структурою, місцеположенням та іншими особливостями деревостанів. Способи рубок головного користування, особливості їх проведення регламентуються діючими правилами, установленими і затвердженими відповідними державними органами. Так, відповідно до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 24.12.2010 року № 595 розрахункова лісосіка для Кіровоградської області складає 39,17 тис. куб м ліквідної деревини.

До рубок оздоровлення та формування лісів відносяться рубки догляду, вибіркові та суцільні санітарні рубки, лісовідновні, реконструктивні, рубки переформування, інші види рубок (розчищення просік, доріг, угідь та інші). Дані рубки проводяться згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 724 від 12.05.2007 р. «Про затвердження Правил поліпшення якісного складу лісів». Крім того, до загального розміру користування може включатись деревина, отримана внаслідок вирубки лісу під садиби, дороги, трубопроводи тощо.
Контакты Контакты Контакты