Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
«Створюємо ліси разом»
21 березня стартувала громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». Триватиме вона до 17 квітня, коли відзначається День довкілля. Під час акції лісівники приділятимуть еколого-просвітницькій ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Лісовідновлення та лісорозведення

На Кіровоградщині виконання запланованих лісогосподарських заходів лісовими господарствами у 2020 році забезпечено. Лісові культури створені на площі 346 га, з них 156 га нових лісів, під природне поновлення залишено площу 62 га. Доповнення лісових культур проведено на площі 841 га, догляд – на 6 156 га.

Щоб забезпечити створення лісових насаджень власним садивним та посівним матеріалом, у лісорозсадниках області вирощено 3,3 млн. штук стандартних сіянців та заготовлено 22,6 тонни лісового насіння. У шкільних відділеннях розсадників вирощують 195 тис. штук саджанців декоративних порід. У лісовому фонді закладено 20,3 га плантацій новорічних ялинок. Лісгоспи реалізували декоративного посадкового матеріалу на суму 4,7 млн. грн., а також  40,6 тис. штук новорічних ялинок на суму 4,4 млн. грн. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты