Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
У воєнний час
Довідник безбар'єрності "У воєнний час" «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Лісовідновлення та лісорозведення

 

Про результати технічного приймання лісокультурних об`єктів 2022 року

Весною 2022 року державні лісогосподарські підприємства області забезпечили відтворення лісів на площі всього 178,2га, в тому числі: культур на зрубах - 118,1 га, захисних насаджень - 60,1 га,  чим забезпечено виконання плану весни на 118%  та  158% відповідно.

Під природне поновлення залишено площу 27,1 га.

Завдання весни по створенню лісових насаджень виконано всіма лісогосподарськими підприємствами області.

Для забезпечення потреб у власному садивному матеріалі лісокультурних кампаній наступних років підприємствами восени 2021 року та навесні 2022 року висіяно лісового насіння всього на площі 5,7 га, в тому числі площа весняних посівів склала 2,17 га, з них посівів в контрольованому середовищі (коробах) - 0,05 га.

Асортимент видів дерев та чагарників, насіння яких висіяно восени 2021 та навесні 2022 років, нараховує 30 видів.

Лісогосподарськими підприємствами закладено плантацій новорічних ялинок на площі 17,4 га, чим забезпечено виконання плану весни і року на 105%.

Цього року створено шкілок декоративних саджанців деревних і чагарникових порід на площі 0,85  га.

Згідно зведених матеріалів технічного приймання лісових культур, ділянок природного поновлення, промислових плантацій та шкілок, створених підприємствами області навесні 2022 року, розподіл лісових культур за станом якості має наступні результати: «дуже добрий» – 61% і «добрий» - 39%.

Окремо по категоріях насаджень маємо наступні показники стану якості лісових культур. Лісові культури на зрубах:

«дуже добрий» –  58%, «добрий» -  42%.

Захисні насадження: «дуже добрий» –  66%, «добрий» -  34%. 

Згідно зведених матеріалів технічного приймання лісокультурних об’єктів, створених держлісгоспами області навесні  2022 року, лісові насадження, ділянки природного поновлення, шкілки та промислові плантації стовідсотково характеризується дуже добрим та добрим станом якості.
Контакты Контакты Контакты