Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Лісовідновлення та лісорозведення

 

На 2020 рік на Кіровоградщині заплановано створення лісових насаджень на площі 313 га: лісових культур на зрубах - 165 га і захисних насаджень – 148 га. Під природне поновлення планується залишити площу 52 га.
 
За підсумками  весняної лісокультурної кампанії всього посаджено лісових культур на площі 282,4 га, у тому числі культур на зрубах 168,1 га та нових лісів 114,3 га.
 
У лісовому фонді проведено доповнення всього на площі 553,9 га, у тому числі доповнено культур на зрубах на площі 321,4 га, захисних лісонасаджень – 232,5 га.
 
З метою забезпечення в наступному році потреб у садивному матеріалі всього комплексу лісокультурних робіт лісгоспами області на весняний період заплановано висів лісового насіння в розсадниках на площі 2,2 га  та  0,04 га у контрольованому середовищі (коробах).
 
За час весняної лісокультурної кампанії закладено промислових плантацій новорічних ялинок загальною площею 14,1 га.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты