Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                                            ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Охорона і захист лісу

За 2018 рік державною лісовою охороною виявлено 23 випадки незаконних рубок  загальною масою 142 куб. м. Заподіяна шкода становить 1 134 тис. грн. Відшкодовано 52,8 тис. грн. Відсоток відшкодування – 5 %.

Невиявленими лісопорушниками скоєно один випадок незаконної рубки загальною масою 8,9 куб. м, заподіяно шкоду на суму 113,1 тис. грн. (ДП «Компаніївський лісгосп»). Справу передано до слідчих органів для встановлення винних осіб та стягнення заподіяної шкоди на користь держави. Також 5 справ на встановлених лісопорушників (ДП «Компаніївський лісгосп» - 1 справа, ДП «Онуфріївський лісгосп» - 1 справа, ДП «Світловодський лісгосп» - 1 справа та ДП «Чорноліський лісгосп» - 2 справи) передано до слідчих органів для стягнення збитків на користь держави. Порушено 4 кримінальних провадження та 1 справу передано до суду.

За звітний період у підвідомчих лісах виникло 5 випадків лісових низових пожеж на площі 2,28 га, середня площа пожежі становить 0,46 га. Збитки від лісових пожеж становлять 4 тис. грн. Усі випадки лісових пожеж зареєстровано по ДП «Світловодський лісгосп».

З метою попередження пожеж лісогосподарськими підприємствами створено 484 км мінералізованих смуг, проведено догляд за ними на проміжку 3621 км, перекрито 1020 позапланових доріг, виставлено 281 шт. наглядної агітації на протипожежну тематику та зроблено 541 виступ у ЗМІ. Проведено 1 128 рейдів по виявленню порушників Правил пожежної безпеки в лісах України. До адміністративної відповідальності притягнуто 2 лісопорушники за порушення Правил пожежної безпеки в лісах України на суму 340 грн. Сплачено в добровільному порядку.

Площі осередків шкідників лісу зменшились на 35 га за рахунок проведених суцільних санітарних та суцільних рубок в осередках. Площі пошкоджених хворобами лісу збільшились на 784 га.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты