Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                                            ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Охорона праці

За 2018 рік у лісогосподарських підприємствах Кіровоградської області не сталось смертельних випадків. На фінансування заходів з охорони праці було витрачено 2004,85 тис.грн., в 2017-му -2235,65тис. грн. Витрачена сума на охорону праці склала 0,73% від реалізації, 1,6 % від фонду заробітної плати, в т.ч. на одного працюючого було витрачено в середньому 2315 грн. (в 2017-му - 2633 грн.)

Підприємства забезпечено засобами індивідуального захисту.

Техогляд автотракторної техніки,вантажопідіймальної техніки проводився регулярно у чітко визначені строки.

Згідно планів роботи та наказу Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства від 01.02.2018 року № 11 протягом першого кварталу по лісогосподарських підприємствах було проведено навчання з питань охорони праці працівників, що виконують роботи з підвищеною небезпекою, обстежено санітарно-побутові приміщення, проведено обстеження виробничого устаткування щодо можливості його подальшого безпечного використання у виробництві, за результатами роботиусунуто недоліки.

На виконання Указу Президента України від 18.08.06р. № 685/2006 «Про День охорони праці» та наказу Держлісагентства України від 19.04.2018 № 24 «Про проведення у 2018 році Дня охорони праці» під девізом «Захищене і здорове покоління», було проведено Тиждень охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці,за результатами якого було відзначено переможців.

Також на весь 2018 рік згідно наказу Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства від 01.06.2018 року № 34 «Про стан охорони праці» було сплановано та проведено роботу, результатом якої стало недопущення травматизму та підтримання стану охорони праці на високому рівні, проведення атестації робочих місць.

На виконання наказу Держлісагентства України від 04.06.2018 № 447, з метою підготовки та забезпечення безперебійного функціонування підприємств, було видано наказ від 03.07.2018 № 38 «Про підсумки роботи лісогосподарських підприємств в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років та завдання на наступний період», розроблено план заходів з підготовки підприємств лісового господарства, перевірено та підготовлено до роботи:

- теплосилове обладнання;

- стаціонарні та пересувні пристрої нагріву води, мастил і прогріву двигунів в зимовий період;

- будівлі та споруди до експлуатації в осінньо - зимовий період.

Також проведено:

ДП «Голованівський лісгосп» - у Вільшанському лісництві введено в експлуатацію нову контору лісництва, побудовану з використанням матеріалів, що забезпечують енергозбереження, та новим водогрійним котлом вартістю 27,574 тис.грн. Голованівським лісництвом встановлено новий опалювальний котел вартістю 31,321 тис.грн. Проведено заміну вікон на енергозберігаючі на суму 55,196 тис.грн. , з них у будинку кордону на суму 16,919 тис.грн.;

ДП «Долинський лісгосп» - проведено роботи по утепленню гаражів, санітарно- побутових приміщень. Також проведено заміну вхідних дверей контори лісгоспу та Долинського лісництва на загальну суму 13,05 тис.грн.;

ДП «Компаніївський лісгосп» - проведено утеплення адміністративного приміщення лісгоспу мінеральною ватою та пофарбовано, загальна площа склала 360 кв. м. Проведено робіт на суму 426,856 тис.грн. Також замінені три одиниці вхідних деревʼяних дверей на суму 17,5 тис.грн.;

ДП «Олександрівський лісгосп» - у ході підготовки до осінньо-зимового періоду проведено реконструкцію котельні в адмінприміщенні Бірківського лісництва (с.Кримки) з встановленням твердопаливного котла АОТВ-20С та заміною димохідної труби, на суму 31,586 тис.грн. В побутовому приміщенні автогаража Олександрівського лісництва проведено заміну твердопаливного котла АОТВ-20С4 на суму 15,842 тис.грн. В автогаражі Бірківського л-ва встановлено піч-булер'ян на суму 5,759 тис.грн. В адмінприміщенні лісгоспу були встановлені 2 кондиціонери на суму 25,300 тис.грн. Всього на приведення теплових установок для обігрівання працівників були використані кошти в сумі 78,487 тис.грн.;

ДП «Оникіївський лісгосп» - проведено заміну вікон в транспортному цеху на суму 53,600 тис.грн., Оникіївському лісництві – 19 тис.грн., модернізацію системи опалення Торговицькому лісництві - 19,497 тис.грн.;

ДП «Онуфріївський лісгосп» - проведено ревізію та ремонт систем опалення, встановлення бойлера в душовій, заміна водяного насоса, всього на суму 37,821 тис.грн. Виконано заміну вікон – 12,746 тис.грн. Проведено підготовку автотракторної техніки до роботи – 15,6 тис.грн.;

ДП «Світловодський лісгосп» - проведено профілактичний ремонт опалювальних систем, підігріву води – 7,6 тис.грн. Встановлено новий опалювальний котел в Золотарівському лісництві, проведено капітальний ремонт труби системи опалення контори лісгоспу – 32,344 тис.грн.;

ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» - проведено капітальний ремонт покрівлі авто гаражів на суму 105 тис.грн.;

ДП «Чорноліський лісгосп» - встановлено енергозберігаючі вікна в цеху переробки деревини Дмитрівського лісництва на суму 45,237 тис.грн., на нижньому складі - 1,384 тис.грн.

Таким чином, проведення цих заходів дало змогу вчасно та якісно підготувати  приміщення до експлуатації в холодну пору року.

Згідно «Галузевої програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки» на 2018 рік взяті в грошовому вимірі зобовʼязання склали 228 тис.грн. На виконання було проведено придбання спецодягу на суму 447 тис.грн, приведення у відповідність теплового режиму, а також проведення медоглядів, проведено електричні виміри та заміну електропроводки, придбання правил та поновлення куточків, інші заходи. Всі програмні заходи виконані на більшу суму ніж заплановано, а саме в розмірі 3303,9 тис.грн.

Підприємствами прийнято та виконується «Галузева програма забезпечення пожежної безпеки на 2017-2020 роки» та спільний наказ з протипожежного захисту. Згідно взятих зобовʼязань ДП «Голованівський лісгосп» завершено роботи по обробці дерев’яних конструкцій горищного покриття адмінбудівлі контори лісгоспу, контори Голочанського лісництва, контори Голованівського лісництва, приміщення механічної дільниці переробки деревини Голочанського лісництва засобами вогнезахисту на суму 49,246 тис.грн. ДП «Олександрівський лісгосп» проведено роботи по обробці дерев’яних конструкцій від загоряння площею 1685 кв.м., вартість робіт склала 42,296 тис.грн. Встановлено сигналізацію в цеху переробки деревини та в конторі лісгоспу на суму 80,3 тис.грн. ДП «Чорноліський лісгосп» оброблено конструкції горищного покриття адмінбудівлі Знамʼянського лісництва засобами вогнезахисту на суму 16 тис.грн. Приміщення автогаражів РТЦ ДП «Чорноліський лісгосп» обладнано автоматичною пожежною сигналізацією. Вартість робіт склала 80 тис.грн.

Проведено роботи по обробітку деревʼяних конструкції контори Золотарівського лісництва ДП Світловодський лісгосп» від загоряння на суму 18,36 тис.грн.

Крім того по всіх підприємствах перевірено та придбано нові вогнегасники, проведено узгодження планів реагування на надзвичайні ситуації, як результаті проведеної роботи всі взяті завдання виконані в повному обсязі.

 

 

 

 

 


Контакты Контакты Контакты