Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Охорона праці

 

За 12 місяців 2021 року на підприємствах області не сталось смертельних випадків, аварій з автотранспортом підприємств. Стався один випадок виробничого травматизму по ДП «Світловодський лісгосп». На фінансування заходів з охорони праці в поточному році витрачено 3186,889 тис.грн, в минулому 3475,38 тис. грн. Витрачена сума на охорону праці склала 0,88 % від реалізації, 2,16 % від фонду заробітної плати, в т.ч. на одного працюючого було витрачено в середньому 3835 грн (в минулому році 4172 грн).

Підприємства забезпечено «ЗІЗ».

Техогляд автотракторної техніки,вантажопідіймальної техніки проводиться регулярно у чітко визначені строки.

Згідно планів роботи та наказу Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства від 08.02.2021 року № 6 протягом першого кварталу по лісогосподарських підприємствах було проведено навчання з питань охорони праці працівників, що виконують роботи з підвищеною небезпекою, обстежено санітарно – побутові приміщення, проведено обстеження виробничого устаткування, щодо можливості його подальшого безпечного використання у виробництві, за результатами роботи - усунуто недоліки.

Підприємствами прийнято та виконується «Галузева програма поліпшення стану безпеки та гігієни праці на 2021-2025 роки». За період 2021 року заходи програми було профінансовано повністю. Також  було виконано додаткові заходи крім тих що заплановано. Загальні витрати на виконання програми перевищили заплановані 3,5 рази. А саме, згідно взятих зобовʼязань проведено роботи, по придбанню спецодягу, проведення навчання та виконанню інших заходів на загальну суму 4027,83 тис.грн.

На виконання спільного наказу Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства та  Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУДСНС України у Кіровоградській області «Про заходи щодо поліпшення стану пожежної і техногенної  безпеки та цивільного захисту на підприємствах підпорядкованих Кіровоградському обласному управлінню лісового та мисливського господарства» від 27.05.21 № 31 лісогосподарськими підприємствами області проведено значну роботу.

ДП «Голованівський лісгосп» здійснено технічне обслуговування вогнегасників на суму 4935.00 грн. , замір опору ізоляції електричних мереж та електроустановок, перевірено пристрої захисту від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів в Вільховатському, Голочанському, Ємилівському, Голованівському лісництвах на суму 29166 грн. Придбано засобами індивідуального захисту (протигази) на суму 4680 грн.

ДП «Чорноліський лісгосп» проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту відповідальними особами. Дерев’яні елементи горищних покриттів підприємства адмінбудівля нижнього складу, контора лісгоспу та Дмитрівського лісництва, контора та майстерня Знам᾽янського лісництва оброблено засобами вогнезахисту на площі 2098 м. Вартість робіт склала  73430,00 грн. Проведено обладнання пристроями блискавкозахисту гаражів ремонтно-транспортного цеху, адміністративних будівель Знам’янського, Чутянського та Дмитрівського лісництва з цехом переробки і гаражем, всього на суму 341970,24 грн. АЗС забезпечено двома пересувними вогнегасниками ВП-100.

ДП «Олександрівський лісгосп» дерев’яні елементи горищних покриттів (кровки, лати) автомобільних боксів ДП ОЛГ, деревообробної дільниці Бірківського лісництва, насіннєсховища Бірківського лісництва (с.Кримки), пункту зберігання пожежного інвентаря Олександрівського лісництва,  оброблено засобами вогнезахисту, які забезпечують першу групу вогнезахисно побутового приміщення Олександрівського лісництва оброблено засобами вогнезахисту. Всього проведено обробіток на площі 1752 кв.м, вартість робіт склала 59919 грн. Встановлено автоматичну пожежну сигналізацію та захист від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів на адмінбудівлі Червоно-Нерубаївського лісництва, вартість робіт склала 50750 грн. Проведено перевірку пристроїв захисту будівлі від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів на адмінприміщенні лісгоспу та будівлі деревообробної дільниці Бірківського лісництва на суму 2000 грн. Встановлено систему блискавкозахисту будівлі деревообробної дільниці та побутового приміщення Олександрівського л-ва на суму 49925 грн.

ДП «Оникіївський лісгосп» виготовлено проекти блискавкозахисту вартістю 2700 грн за кожен проект.Виконано монтажні роботи по облаштуванню вищезазначених об’єктів блискавкозахистом. Вартість робіт по конторі лісгоспу склала — 37484 грн, вартість облаштування блискавкозахистом контори Оникіївського лісництва склала — 37843грн, по конторі Торговицького лісництва вартість робіт склала – 44866 грн, Тишківському лісництву – 48653 грн, Новоукраїнському лісництві склала – 44792 грн.

ДП «Світловодський лісгосп» оброблено засобами вогнезахисту адмінбудівлі Золотарівського та Глинського лісництв, на суму 17669,0 грн.

Крім того по всім підприємствам заплановано та проводяться заходи по перевірці, придбанню нових вогнегасників, проведення профілактичного огляду електромережі, страхування членів пожежних дружин та навчання в спеціалізованих організаціях.

 
Контакты Контакты Контакты