Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

ПРАВИЛА проведення обласного конкурсу на кращий твір за темою «Людина та Ліс»

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства та обласне Товариство лісівників за підтримки управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації в рамках Акції  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в період з березня по травень 2016 року проводять конкурс дитячого твору за темою „Людина та Ліс”.

Мета та завдання конкурсу:

Головною  метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.

Завдання конкурсу:

-   формування екологічної свідомості особистості;

-   ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;

-   розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;

-   виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівничою громадськістю;

-   активізація лісівничо-просвітницької діяльності.

Учасники конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються учні 5-8 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, розташованих на території діяльності державних лісогосподарських підприємств.

Оформлення матеріалів:

На конкурс подаються роботи написані виключно на аркушах формату А-4. Об’єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. Роботи, написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого об’єму, в т.ч. за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться. На титульному аркуші необхідно вказати:

- назву твору;

- прізвище, ім’я автора;

- школу, клас;

- домашню адресу, телефон.

До матеріалів додається копія довідки про присвоєння учаснику конкурсу ідентифікаційного коду.

Умови проведення конкурсу:

Учасники конкурсу виконують роботи в класі (або іншому спеціально призначеному приміщенні для проведення конкурсу) у присутності (не менше ¾ її складу) членів конкурсної комісії.

Всі учасники мають бути забезпечені рівними умовами та можливостями для виконання робіт. Час написання твору – до 3-х годин.

Мова написання твору – українська або російська.

Керівництво конкурсом:

Керівництво конкурсом, підведення підсумків та визначення переможців здійснюють  оргкомітети (конкурсні комісії), склад яких, затверджують:

− на першому етапі (рівень державних лісогосподарських підприємств) − керівники державних лісогосподарських підприємств і відповідних первинних організацій Товариства лісівників України;

− на регіональному етапі − Начальник обласного управління лісового і мисливського господарства і голова обласного Товариства лісівників

До складу конкурсних комісій включаються:

-        представники  обласного управління лісового та мисливського господарства та державних лісогосподарських підприємств ;

-        представники відділів освіти (за згодою) 3 чол.;

-        представник обласного Товариства лісівників та його  первинних організацій  (за згодою);

-        представник профспілки працівників лісового господарства  (за згодою);

-        інших громадських організацій, які сприятимуть проведенню конкурсу  (за згодою).

Критерії оцінки твору:

-        в першу чергу враховуватиметься розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю;

-        твір може містити власні погляди на збереження та відтворення лісів, проблеми пов’язані з лісами нашої країни та можливі, на думку автора, шляхи їх вирішення.

Етапи та терміни проведення конкурсу:

Після проведення в регіоні головного заходу Акції – посадки дерев, учні 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів пишуть твори на загальну тему „Людина та Ліс”. Твори направляються до державних лісогосподарських підприємств за місцем розташування. Підсумки конкурсу проводяться в  два етапи:

1 етап – до 5 травня – рівень державних лісогосподарських підприємств;

2 етап – до 1 червня – на обласному рівні.

На кожному рівні проведення конкурсу визначаються три переможці.

Роботи, які зайняли перше місце на рівні державних лісогосподарських підприємств (1 етап), з поміткою „Конкурс на кращий твір” направляються на адресу обласних управлінь лісового і мисливського господарства й беруть участь у конкурсі на обласному рівні.

Нагородження переможців конкурсу кожного етапу організовується керівниками лісогосподарських підприємств, відповідних організацій Товариства лісівників України.

До участі в церемонії нагородження запрошуються керівники району, області, працівники відділів освіти, представники громадських організацій, ЗМІ.

Переможці конкурсу відзначаються цінними подарунками вартістю в межах:

На рівні державних лісогосподарських підприємств:

I місце – до 1000 грн.

II місце – до 500 грн.

III місце – до 300 грн.

На обласному рівні:

I місце – до 1500 грн.

II місце – до 1000 грн.

III місце – до 800 грн.

На кожному рівні, оргкомітети конкурсів мають право встановлювати додаткові заохочувальні нагороди.

Фінансування:

Фінансування конкурсу та нагородження переможців грамотами та цінними подарунками здійснюються за рахунок коштів обласного Товариства лісівників та його первинних організацій.

 

 

 
Контакты Контакты Контакты