Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Продаж необробленої деревини

Аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2018 року   

16 травня на базі електронної торгової системи Кіровоградська аграрна біржа провела аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2018 року.

Участь в аукціоні брали 64 споживачі, які представляли Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Одеську, Запорізьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Полтавську, Рівненську, Харківську та Черкаську області.

На продаж було виставлено 9663 куб. м лісопродукції, реалізовано 8807 куб. м, що становить 91 % від виставленого обсягу.

Найбільшим попитом серед споживачів користувались сортименти дубові та ясеневі.

 

Аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2018 року   

7 травня на базі електронної торгової системи Кіровоградська аграрна біржа провела аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2018 року.

Участь в аукціоні брали 22 споживачі, які представляли Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Черкаську області.

На продаж було виставлено 4825 куб. м лісопродукції, реалізовано 3960 куб. м, що становить 82 % від виставленого обсягу.

Найбільшим попитом серед споживачів користувались сортименти дубові та ясеневі.

 

Аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2018 року  

19 березня Кіровоградська аграрна біржа провела аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2018 року.

Участь в аукціоні брали 90 споживачів, які представляють Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Одеську, Запорізьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Полтавську, Рівненську, Харківську та Черкаську області.

На продаж було виставлено 7948 куб. м лісопродукції, реалізовано 7803 куб. м, що становить 98 % від виставленого обсягу.

 

Загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 1 кварталу 2018 року   

17 листопада на базі електронної торгової системи Аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 1 кварталу 2018 року.

Переможцями торгів стали 84 споживачі, які представляють Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Одеську, Запорізьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Полтавську, Рівненську, Харківську та Черкаську області.

На продаж було виставлено 8039 куб. м лісопродукції, реалізовано 7513 куб. м, що становить 93 % від виставленого обсягу.

Найбільшим попитом серед споживачів користувались сортименти дубові та ясеневі.

 

Загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2017 року   

28 серпня на базі електронної торгової системи Аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2017 року.

Переможцями торгів стали 83 споживачі, які представляють Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Одеську, Запорізьку, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Полтавську, Рівненську, Харківську та Черкаську області.

На продаж було виставлено 8316 куб. м лісопродукції, реалізовано 7758 куб. м, що становить 93 % від виставленого обсягу.

Найбільшим попитом серед споживачів користувались сортименти дубові та ясеневі. 

 

Загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2017 року   

31 травня на базі електронної торгової системи Аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 3 кварталу 2017 року.

Переможцями торгів стали 71 споживач, які представляють Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Полтавську та Черкаську області.

На продаж було виставлено 7759 куб. м лісопродукції, реалізовано 6140 куб. м, що становить 79 % від виставленого обсягу.

Найбільшим попитом серед споживачів користувались сортименти дубові та ясеневі. 


Загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 2 кварталу 2017 року
 
  

21 лютого Кіровоградська аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі другого кварталу 2017 року.

Участь в аукціоні взяли 118 споживачів, які представляли Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Полтавську, Рівненську та Черкаську області.

На продаж було виставлено 8 800 куб. м деревини. За результатами торгів реалізовано 8 518 куб. м, що становить 97 % від виставленого обсягу. Майже всю лісопродукцію придбано за стартовими цінами.

 

Загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 1 кварталу 2017 року   

22 листопада Кіровоградська аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі першого кварталу 2017 року.

Участь в аукціоні взяли 123 споживачі, які представляли Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Кіровоградську, Київську, Львівську, Миколаївську, Полтавську, Рівненську та Черкаську області.

На продаж було виставлено 9085 куб. м деревини. За результатами торгів реалізовано 8759 куб. м, що становить 96 % від виставленого обсягу.

Найбільшим попитом серед споживачів під час торгів користувались сортименти дубові та ясеневі.

 

 

 
Контакты Контакты Контакты