Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Запобігання та протидія корупції

Функції із запобігання корупції в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства покладені, в межах компетенції, на юридичну службу та службу з персоналу.

Протягом 2017 року перевірено на відповідність чинному законодавству України проекти розпорядчих документів, що подавались на підпис керівнику, в тому числі 71 наказ з основної діяльності, 19 розпоряджень, 11 доручень. 

Забезпечено контроль за своєчасним поданням посадовими особами обласного управління, а також підприємств безпосереднього підпорядкування, декларацій.

Обласним управлінням та лісгоспами забезпечено розгляд 171 звернення громадян і 3 запитів народних депутатів України. Скарги на зловживання посадовими особами як управління, так і лісгоспів відсутні.

Посадові особи як обласного управління, так і лісгоспів не притягались до адміністративної або кримінальної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Протягом звітного періоду забезпечено належну трудову дисципліну, не допущено фактів порушення вимог правил етичної поведінки.

 

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты