Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини   Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, ... Дізнатися більше...
  .         .               ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Запобігання та протидія корупції

Функції із запобігання корупції Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства покладені, в межах компетенції, на юридичну службу та службу з персоналу.

Протягом 2016 року перевірено на відповідність чинному законодавству України проектів розпорядчих документів, що подавались на підпис керівнику, в тому числі 88 наказів з основної діяльності, 43 проекти наказів з особового складу, 2 проекти розпоряджень, 11 проектів доручень. Підготовлено інформацію на зовнішнє погодження щодо 23 розпорядчих документів. Проведено перевірки дотримання порядку погодження проектів розпорядчих документів, що подаються на підпис керівника, у двох підприємствах безпосереднього підпорядкування.

Забезпечено контроль за своєчасним поданням посадовими особами обласного управління, а також підприємств безпосереднього підпорядкування, декларацій.

Проведено семінари з питань запобігання корупції, трудових відносин та виконавської дисципліни, діяльності державної лісової охорони.

Обласним управлінням та лісгоспами забезпечено розгляд 174 звернень громадян,       1 запиту народного депутата України та 6 запитів депутатів місцевих рад Скарги на зловживання посадовими особами як управління так і лісгоспів відсутні.

Посадові особи як обласного управління так і лісгоспів не притягались до адміністративної або кримінальної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Протягом звітного періоду забезпечено належну трудову дисципліну, не допущено фактів порушення вимог правил етичної поведінки.

 

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты