Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
              ..          &nb ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Запобігання та протидія корупції

Функції із запобігання корупції в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства покладені, в межах компетенції, на юридичну службу та службу з персоналу.

Протягом 2017 року перевірено на відповідність чинному законодавству України проекти розпорядчих документів, що подавались на підпис керівнику, в тому числі 71 наказ з основної діяльності, 19 розпоряджень, 11 доручень. 

Забезпечено контроль за своєчасним поданням посадовими особами обласного управління, а також підприємств безпосереднього підпорядкування, декларацій.

Обласним управлінням та лісгоспами забезпечено розгляд 171 звернення громадян і 3 запитів народних депутатів України. Скарги на зловживання посадовими особами як управління, так і лісгоспів відсутні.

Посадові особи як обласного управління, так і лісгоспів не притягались до адміністративної або кримінальної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Протягом звітного періоду забезпечено належну трудову дисципліну, не допущено фактів порушення вимог правил етичної поведінки.

 

 

 

 

 

 

 
Контакты Контакты Контакты