Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Звіт про роботу Ради обласного Товариства лісівників у 2020 році

Кіровоградське обласне товариство лісівників станом на 01.01.2021 року об’єднує в своїх рядах 496 індивідуальних членів Товариства,  які стоять на обліку  в 10 первинних організаціях, та 26 асоційованих членів, які в повсякденному житті піклуються про збереження  та примноження лісів області.  Членами  первинних організацій Товариства є всі працівники лісової охорони лісогосподарських підприємств.

 Заходи, які в 2020 році проведені в області обласним Товариством лісівників спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства по створенню нових лісів та охороні і збереженні лісового фонду за участю широких кіл громадськості, місцевої влади і ЗМІ безперечно збільшили чисельність прихильників лісу, додали авторитету лісівникам, іміджу лісовій галузі, підтвердили прозору діяльність лісогосподарських підприємств і патріотичне служіння лісу його працівників.

В  області діють 36 учнівських лісництв які відвідують близько 950 учнів.

Юні лісівники Кіровоградщини, працюючи на лісових об’єктах здобувають досвід у лісовій справі і, як результат,  демонструють глибокі професійні лісівничі знання на всеукраїнських конкурсах.  Відмінна робота юних лісівників та їх наставників відзначається грамотами та подяками обласного управління та обласного Товариства лісівників.

З метою ознайомлення громадськості з діяльністю лісової галузі, збільшення довіри та розширення шляхів порозуміння із суспільством за 6 місяців 2020 року в лісовій галузі області організовано 10 заходів  з участю громадськості, проведено 25 акцій з благоустрою, 15 регіональних та місцевих акцій.

Залучення до справи висадки дерев широких кіл громадськості сприяє вихованню у жителів Кіровоградщини бережливого ставлення до лісових багатств і поваги до праці лісівників.

Обласне управління спільно з Товариством представляло галузь на міжнародній виставці «Агро-Експо - 2020». Структурні підрозділи управління взяли також участь у 7 виставково-громадських заходах місцевого рівня.

З метою покращення ведення лісового господарства облуправлінням лісового та мисливського господарства спільно з обласним  Товариством лісівників  організовувались практичні семінари з різних напрямків виробничої діяльності.

Членами Товариства проводилась значна організаційна робота  по відродженню і збереженню традицій лісівників та охороні пам’ятних місць на території лісового фонду.        

Члени Товариства постійно проводять еколого-просвітницьку діяльність, тримають під пильним контролем благоустрій лісового фонду, в тому числі і рекреаційних місць відпочинку вздовж автомобільних доріг, розвивають і пропагують туристичні напрямки за найцікавішими маршрутами області в природно-заповідні лісові об’єкти такі, як дендропарк «Веселі Боковеньки», заказник «Чорноліський».

Фактично за всіма результатами роботи лісогосподарської галузі області стоїть щоденна діяльність членів Товариства лісівників, як первинних організацій, так і обласного їх об’єднання.

Лісівники  області плідно співпрацюють із ЗМІ, широко і систематично висвітлюючи діяльність  галузі з метою формування об’єктивної громадської думки щодо необхідності проведення суцільних рубок стиглого лісу та проведення лісовідновлювальних робіт на площах зрубів.

Нами налагоджена тісна співпраця з обласними інформаційними телевізійними програмами.

Виступи членів  Товариства на радіо і телебаченні є завжди бажаними.

Про тісну співпрацю журналістів області з працівниками лісу свідчить їх активна участь на  щоквартальних прес-конференціях з проблем лісового господарства та всіх масових заходах, які проводили обласне товариство спільно з облуправлінням лісового та мисливського господарства. В ефірах теле та радіопередач обласної державної телерадіокомпанії щоквартально проходило обговорення здобутків та проблемних питань лісової галузі області, над якими необхідно працювати всією громадою.

Напружена і системна робота первинних організацій, ради обласної організації по інформуванню населення спонукає всіх бережно відноситись до природи, і, зокрема, до збереження і примноження лісів Кіровоградщини.

З 2006 року обласне Товариство лісівників видає щоквартальний часопис «Світ лісу», на сторінках якого висвітлюється діяльність облуправління, державних лісогосподарських підприємств та особистий внесок працівників лісу у розвиток лісової галузі та громадську роботу обласного Товариства лісівників.

Часопис – це своєрідний історичний архів лісової галузі Кіровоградщини. Журнал користується  великою зацікавленістю у ветеранів – пенсіонерів лісового господарства.

 

 

 

 

        
Контакты Контакты Контакты