Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
«Створюємо ліси разом»
21 березня стартувала громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». Триватиме вона до 17 квітня, коли відзначається День довкілля. Під час акції лісівники приділятимуть еколого-просвітницькій ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

«Створюємо ліси разом»

21 березня стартувала громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». Триватиме вона до 17 квітня, коли відзначається День довкілля.

Під час акції лісівники приділятимуть еколого-просвітницькій роботі з учнями особливу увагу, поширюючи знання про ліси та їх значення для життя на землі.

МЕТОЮ акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, надання можливості школярам, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри суспільства до діяльності працівників лісової галузі.

Головними ЗАХОДАМИ акції є проведення робіт з лісовідновлення та лісорозведення з участю молоді, представників громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації. Також під час акції проходитимуть екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо.

.
 

 

 


Контакты Контакты Контакты