Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...
       Колектив обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Увага! Пожежонебезпечний період!

 

 Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.

 Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя доріг сірники та недопалки, їдучи в транспорті.

 Пам’ятайте: випалювання сухої рослинності та побутового сміття завдає непоправної шкоди природі та згубно впливає на здоров'я людей, призводить до загибелі птахів і тварин.

Вогонь - це пряма ЗАГРОЗА для лісових насаджень. Через сильний вітер пожежу в лісі важко локалізувати, полум’я поширюється дуже швидко, знищуючи все живе на своєму шляху.

Нагадуємо вам: порушення правил пожежної безпеки в лісових насадженнях тягне за собою накладення адміністративного штрафу. І за випалювання сухої рослинності також існує покарання.

Пам’ятаймо: ЛІСИ - наше СПІЛЬНЕ БЛАГО і СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Захистімо навколишній світ!

 

Починаючи з 17 квітня 2020 р. штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах становитиме від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1530 до 4590 грн) і на посадових осіб – від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4590 грн до 15 300 грн).

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, що призвело до виникнення лісової пожежі, каратиметься штрафом у розмірі від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4590 грн до 15 300 грн) і на посадових осіб – від 630 до 1080 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 10 710 грн до 18 360 грн).

Самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із природною рослинністю або її залишків та опалого листя на земельних ділянках, у смугах біля автомобільних доріг і залізниць та у парках тягнутиме за собою штраф у розмірі від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн) і на посадових осіб – від 900 до 1260 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15 300 грн до 21 420 грн).

Штрафи за забруднення атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей або для довкілля речовинами становитимуть від 1800 до 3600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 30 600 грн до 61 200 грн). Або ж такі дії каратимуться обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк.

За знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, а також сухих дикорослих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом штрафи становитимуть від 5400 до 9000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 91 800 грн до 153 тис. грн). Або ж такі дії каратимуться  обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. 

 

.
 

 

 


Контакты Контакты Контакты