Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

02.08.2022: Проводяться спільні рейди у лісових масивах Голованівського лісгоспу

 

 

Протипожежні профілактичні рейди належать до найбільш дієвих попереджувальних заходів для недопущення загорань у лісових масивах. Практично усі лісові пожежі виникають через людську необережність, недбалість та через порушення правил пожежної безпеки в лісах України. Тож здійснення роз’яснювальної  роботи з місцевим населенням під час пожежонебезпечного періоду постійно триває.

Днями було проведено спільне рейдове патрулювання інженером лісового господарства Голованівського лісгоспу, Ольгою Гусар, спільно з працівниками ДСНС та Голованівським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції у лісових масивах ДП «Голованівський лісгосп» на предмет попередження та недопущення виникнення пожеж.

Вкотре нагадуємо про дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах та безпосередній обов’язок кожного свідомого громадянина – берегти ліс від вогню!

 

Пресслужба
ДП «Голованівський лісгосп»

Добавлено: 02.08.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты