Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

05.08.2022: У ДП «Чорноліський лісгосп» проводять догляди за рекреаційними пунктами

 

 

Рекреаційні пункти Богданівського лісництва Чорноліського лісгоспу розташовані на узбіччях дороги Київ-Луганськ-Ізварине. Зараз вони виконують функцію не так рекреаційну, як слугують місцями короткотермінового перепочинку для тих, хто долає значні відстані автомобільним транспортом. Групи людей перебувають тут лише 10-15 хвилин. Це зрозуміє кожний, хто хоч раз пересувався країною в автомобілі протягом довгого часу. Найпопулярнішім таким пунктом в Богданівському лісництві є рекреаційний пункт у кварталі 116. Тут влаштовані столи під навісами, лавки, вбиральня та місце для збору сміття.

Лісівники постійно моніторять санітарний стан рекреаційних пунктів, ремонтують, підтримують порядок. Тож і нині лісова охорона лісництва організували заходи з очищення рекреаційних пунктів від сміття. Стан рекреаційних пунктів – це обличчя підприємства, адже біля них зупиняються десятки автомобілів, сотні людей, тому утримати їх треба в ідеальному стані.

Пресслужба
ДП «Чорноліський лісгосп»

Добавлено: 05.08.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты