Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Колектив обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

06.09.2019: В Олександрівському лісгоспі відбулося засідання колегії ОУЛМГ

 

 

 

Сьогодні, 6 вересня, на базі ДП «Олександрівський лісгосп» під головуванням начальника управління Наталії Ревенко відбулося засідання колегії.
 
На порядку денному розглядались питання виконання заходів з охорони лісів від пожеж, здійснення рубок формування та оздоровлення лісів.
 
Зазначалось, що з початку пожежо-небезпечного періоду в підвідомчих лісах лісових пожеж не зареєстровано. З метою попередження виникнення лісових пожеж та розповсюдження їх на значні території лісогосподарськими підприємствами створено 425 км мінералізованих смуг та проведено догляд за ними протяжністю 3384 км. Лісова охорона провела 1109 рейдів по виявленню порушників Правил пожежної безпеки в лісах.
 
Нинішнього року державними лісогосподарськими підприємствами проведено санітарно-оздоровчі заходи на площі 2359 га, у тому числі рубки догляду – на площі 611 га, санітарні рубки - на площі 1612 га, лісовідновні - на площі 85 га.
 
Також обговорювалося питання щодо рекреаційної діяльності лісогосподарських підприємств. На території лісового фонду, який знаходиться в користуванні державних лісогосподарських підприємств області,  діє 66 рекреаційних пунктів та місць відпочинку.
 
Присутні розглянули питання соціального захисту працівників, пенсіонерів та ветеранів праці і війни державних лісогосподарських підприємств області.
 
Наталія Ревенко звернула увагу учасників засідання на те, щоб лісгоспи та їх структурні підрозділи більше уваги приділяли поліпшенню зовнішнього вигляду та зручності місць лісової рекреації.
 
Начальник управління акцентувала на необхідності забезпечення посиленої охорони лісових масивів від пожеж та порушень лісового законодавства, а також на  посиленні співпраці із засобами масової інформації стосовно інформування населення про пожежну обстановку та про відповідальність громадян за порушення правил пожежної безпеки в лісових насадженнях.
 
  
 
Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Добавлено: 06.09.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты