Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

08.08.2022: Живцювання декоративного садивного матеріалу у Чорноліському лісгоспі

 

 

Щорічно Чорноліський лісгосп забезпечує значну частину Кіровоградщини та прилеглих областей декоративним садивним матеріалом. Вирощування такого матеріалу потребує тривалого часу і матеріальних затрат. Починається алгоритм вирощування з теплично-парникового господарства підприємства. В парниках та теплицях лісництв лісгоспу живцювання декоративного садивного матеріалу проводиться у два етапи: ранньовесняний та літній. Основну частину живців висаджують лісівники в період пробудження рослин від зимового спокою. В цей період робочі площі теплиці і парників максимально заповнюються живцями хвойних та вічнозелених рослин. Нині лісокультурні працівники оглянули висаджені живці та проводять заходи з доповнення. Також ведуться роботи з живцювання декоративних листяних порід та троянд.

За вегетативний період лісівники Чорноліського лісгоспу заживцювали 11,5 тисяч живців хвойних та вічнозелених рослин. На даний час роботи продовжуються.

 

Пресслужба
ДП «Чорноліський лісгосп»

Добавлено: 08.08.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты