Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

09.10.2018: Роботою лісівників Кіровоградщини цікавились лісничі з усіх областей України

 

 

 

 

 

У рамках курсу підвищення кваліфікації лісничих Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства "Укрцентркадриліс" до Кіровоградщини завітала група слухачів – лісничих з усіх областей України. Гості ознайомились з роботою Олександрівського, Чорноліського та Оникіївського лісгоспів. 

Олександрівські лісівники представили увазі колег роботу системи відеоспостереження за хвойними лісовими масивами, за допомогою якої здійснюється захист лісів від пожеж, вирощування посадкового матеріалу в розсаднику Олександрівського лісництва, систему крапельного зрошення. Також побували на розсаднику Бірківського лісництва, де вирощуються сіянці сосни й дуба в коробах.  

Перебуваючи в Чорноліському лісовому господарстві, особливу цікавість лісівники проявили до процесу вирощування декоративного садивного матеріалу для озеленення та садивного матеріалу для лісовідновлення та лісорозведення. Екскурсію тепличним господарством та базовим розсадником провела інженер з лісових культур Олена Кирпа. Відвідувачів здивував процес вирощування тропічних рослин у одній з теплиць підприємства. На розсаднику цікавість привернула плантація ягідників, на якій ростуть полуниця, малина та смородина. Головний лісничий Олег Яценко розповів гостям про переробку деревини та відходів лісопиляння, а саме виготовлення брикетів паливних, та заготівлю технологічної тріски. 

В Оникіївському лісгоспі слухачі курсів ознайомились з організацією роботи тепличного господарства Оникіївського лісництва. Гості оглянули пункт зосередження протипожежного інвентарю, насіннєсховище та лісівничо-просвітницьку кімнату, відвідали дендрарій та куточки лісництв.  

Гості були приємно здивовані ошатністю садиб лісогосподарських підприємств області й запозичили досвід кіровоградських лісівників по облаштуванню їх територій.

 

 

 

 

Добавлено: 09.10.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты