Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

10.05.2019: Начальник Кіровоградського ОУЛМГ Наталія Ревенко отримала почесне звання «Заслужений лісівник України»

 

 

 

Указом Президента України за № 188/2019 «Про відзначення державними нагородами України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм  начальникові Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Ревенко Наталії Олександрівні присвоєно почесне звання «Заслужений лісівник України». 

Лісівники Кіровоградщини щиро вітають Наталію Олександрівну з присвоєнням почесного звання і бажають, щоб здобутки, досягнені щоденною наполегливою працею всього лісівничого колективу області, додавали Вам віри і життєвих сил. Нехай труднощі будуть переможені, а успіх надихає на подальшу працю на благо лісів Кіровоградщини!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 10.05.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты