Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Працівники апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

10.07.2018: У «Веселих Боковеньках» тривають роботи по вирощуванню саджанців фундука

 

 

 

 

Останнім часом зріс попит на горіхоплідні, зокрема на фундук, тому працівники ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» налагодили закладку відгілків фундука. Це кропіткий процес, який розпочинається взимку з омолодження кущів, а вже коли відростають молоді пагони, робітники установи Іван Васковець, Юрій Безуглов, Артем Куделя, Микола Шульженко, Леонід Кобік, Сергій Шолька та Сергій Новик проводять комплекс робіт, які сприяють утворенню на рослинах молодого коріння.

За сприятливих погодних умовах (а це достатня кількість тепла та вологи),  а також при проведенні комплексу агротехнічних заходівдо кінця літньо-осіннього сезону  пагони утворять потужну кореневу систему і будуть  пересаджені  у шкілку.

У розсаднику установи перебуває на дорощуванні понад тисяча саджанців фундука, які будуть реалізовуватись восени. На плантаціях налічується близько трьох десятків сортів і гібридів фундука, над створенням яких працювало кілька поколінь лісівників та науковців. Перші дослідні ділянки фундука були закладені ще в сорокових роках минулого століття.

 ДСДЛ центр "Веселі Боковеньки"

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 10.07.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты