Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
                                              ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

10.08.2017: Квітують веселобоковеньківські клумби

 

 

Попри спекотне літо «Веселі Боковеньки» продовжують дивувати різнобарв’ям кольорів і безліччю квітів. На цей час дендропарк перетворився в суцільний квітник. Серед чарівних створінь, які приносять радість відвідувачам дендропарку до самих морозів, кілька видів гібіскусів, флоксів, жоржин, троянд, чорнобривців та інших рослин.

Квіти прикрашають центральний вхід парку, доріжки, майданчики довкола адміністративної будівлі, фонтан. Їх можна побачити як у вигляді цікавих композицій, так і висадженими довільно.

Клумби постійно доглядає робітниця ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» за посадою, квітникарка за захопленням і художниця в душі Тетяна Федоренко. Допомагають їй Надія Лук’янчук та Валентина Заболотня. Жінки рятують своїх «підопічних» від спеки та бур’янів, стежать за їх естетичним виглядом і бережуть від шкідників та хвороб. Ставляться до рослин як до живих істот, і квіти віддячують пишним цвітом і ніжним ароматом.

 

Наталія Хоміч, головний лісничий

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 10.08.2017

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты