Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та оперативного реагування на них державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється комплекс профілактичних заходів. У пожежонебезпечний період державна лісова охорона ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

10.09.2020: У лісгоспах завершують проведення доглядів за лісовими культурами

 

 

 

 

 

Погожі осінні дні дозволяють лісівникам у сприятливих умовах завершити цьогорічні агротехнічні догляди за лісовими культурами. Станом на 10 вересня  у структурних підрозділах лісогосподарських підприємств Кіровоградщини проведено доглядів за незімкнутими культурами на площі 5 376 га.  Зокрема, догляди за лісовими культурами при лісовідновленні здійснено на площі 3076 га, за новоствореними лісами - на площі 2300 га.

Робота по догляду за культурами нелегка. На заліснених площах зрубів догляди виконуються шляхом прополювання вручну в рядках навколо саджанців, у міжряддях за допомогою сікорів здійснюється прокошування трав’янистої рослинності та порослі малоцінних лісових порід. Захисні лісові насадження доглядають механізованим способом з використанням  дискових культиваторів. 

Фото ДП "Компаніївський лісгосп"

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 10.09.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты