Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція "Створюємо ліси разом"
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
      Колектив обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

10.09.2021: Спільні профілактичні рейди проходять на території Чорноліського лісгоспу

 

 

 

Лісова охорона Чорноліського лісгоспу, рятівники та правоохоронці проводять спільне патрулювання лісових масивів від ймовірного виникнення пожеж.

Рейдова бригада здійснює виїзди до місць масового відпочинку мешканців Знам’янщини (це прилеглі до міської смуги лісові масиви та лісові водойми). Кожний учасник рейду виконує свою функцію: рятівники попереджають про безпечне поводження з вогнем та дотримання правил поведінки на водоймах, лісова охорона попереджає про правила поведінки в лісових масивах, правоохоронці дають роз’яснення стосовно відповідальності, яку несуть порушники лісового та мисливського законодавства.

Нині робота рейдової бригади посилюється, адже кінець літа та початок осені – період завершення жнив, збирання урожаїв та несанкціонованого випалювання сухотрав’я. Тож бригада працює і у вихідні дні.

Нині лісівники патрулюють лісові масиви поблизу населених пунктів місцевих громад.

ДП “Чорноліський лісгосп”

 

 

 

 

Добавлено: 10.09.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты