Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.01.2020: У 2019 році на Кіровоградщині виявлено 96 випадків порушення мисливського законодавства

 

 

 

У мисливських угіддях Кіровоградщини до 19 січня включно проходитиме сезон полювання на зайця-русака. Працівники лісової охорони постійно вживають заходів з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.  Контроль у галузі мисливського господарства здійснюють спеціалізовані рейдові бригади, які складаються з працівників державної лісової охорони, користувачів мисливських угідь та правоохоронців. 

За результатами проведених у 2019 році 1096 рейдів на порушників складено 96 протоколів. Здійснені громадянами порушення пов’язані з недотриманням норм Закону України «Про мисливське господарство». Зокрема, перевіряючими зафіксовано випадки полювання в угіддях, які не зазначені у дозволі, без відстрільної картки та документів на мисливського собаку, а також перенесення добутих тварин без відмітки у контрольній картці. По області накладено  штрафів на на загальну суму  17680 грн.

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 11.01.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты