Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.03.2019: Молодь цікавиться лісівничою роботою

 

 

 

 

 

У зимовий період, коли немає вегетації рослин, лісівники починають заготовляти декоративний садивний матеріал. Працівники Оникіївського лісництва ДП «Оникіївський лісгосп» ось уже протягом більше десяти років використовують можливість проводити взимку живцювання хвойних порід дерев та чагарників. 

Цей рік не виключення, і на даний час заготовлено 21 тисяча хвойних та 3 тисячі листяних черенків.  А планується підготувати до 30 тисяч штук різних форм і видів ялівців, туї, кипарисовики, ялини, вейгели, спіреї, дейції тощо.

Робота по живцюванню дуже кропітка та вимагає витримки і терпіння. Спочатку необхідно  нарізати живці з маточних дерев. Слова «живець» та «маточні» говорять самі за себе, тобто беремо частинку від материнського дорослого дерева та вкорінюємо, даємо життя новій рослині. Триває такий процес зазвичай до середини квітня.

А ще окремо хочеться наголосити, що дана робота стала темою дослідницької роботи учня Оникіївського шкільного лісництва «Конвалія». Кірілов Матвій брав участь у всіх виробничих процесах, і сподіваємось, що в майбутньому гідно представить захист на тему «Дослідження ефективності вирощування саджанців смарагда в домашніх умовах». Як це зробив Перегудов Антон у фінальному етапі обласного конкурсу «Вчимось досліджувати та охороняти природу». Він захищав свою роботу на тему «Вплив способу створення лісових культур дуба звичайного на інтенсивність росту і розвиток саджанців».

Керівник шкільного лісництва Добролевська Надія Василівна разом зі своїми учнями є частими гостями нашого підприємства. Беруть активну участь у різноманітних заходах та акціях, а також у лісокультурних роботах.

Леонід Прилипко, помічник лісничого Оникіївського лісництва

 

 

 

 

 

Добавлено: 11.03.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты