Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 - біля ... Дізнатися більше...
     Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.06.2018: Олександрівські лісівники провели екскурсію для школярів

 

 

 

До Олександрівського лісгоспу на екскурсію завітали вихованці  Несватківської школи,  які відпочивають у пришкільному таборі «Веселкове літо».  

Змістовну екскурсію дітям провели  працівники  державної лісової охорони підприємства. Розповіли про  структуру насаджень лісгоспу, об’єкти природно- заповідного фонду,  флору та фауну місцевості.  

Юні гості  милувались  видами в парку декоративних рослин,  побували в теплиці та  розсаднику  Бірківського лісництва, у  цеху переробки деревини.  Продемонстрували лісівники і систему відеонагляду за  лісовими масивами, а також техніку та пристрої на випадок гасіння лісової пожежі.

Допитливі відвідувачі наперебій засипали лісову охорону запитаннями: скільки  років треба чекати, щоб  дерева з крихітних сіянців стали такими великими?  як хворіє  ліс і хто його лікує і т. п. – і не приховували свого щирого здивування тим, скільки, виявляється, людей різних професій працюють у лісовому господарстві і як багато ці люди докладають зусиль, щоб зберігалась й примножувалась зелена окраса землі.

ДП «Олександрівський ЛГ»

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 11.06.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты