Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Працівники апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.06.2018: Олександрівські лісівники провели екскурсію для школярів

 

 

 

До Олександрівського лісгоспу на екскурсію завітали вихованці  Несватківської школи,  які відпочивають у пришкільному таборі «Веселкове літо».  

Змістовну екскурсію дітям провели  працівники  державної лісової охорони підприємства. Розповіли про  структуру насаджень лісгоспу, об’єкти природно- заповідного фонду,  флору та фауну місцевості.  

Юні гості  милувались  видами в парку декоративних рослин,  побували в теплиці та  розсаднику  Бірківського лісництва, у  цеху переробки деревини.  Продемонстрували лісівники і систему відеонагляду за  лісовими масивами, а також техніку та пристрої на випадок гасіння лісової пожежі.

Допитливі відвідувачі наперебій засипали лісову охорону запитаннями: скільки  років треба чекати, щоб  дерева з крихітних сіянців стали такими великими?  як хворіє  ліс і хто його лікує і т. п. – і не приховували свого щирого здивування тим, скільки, виявляється, людей різних професій працюють у лісовому господарстві і як багато ці люди докладають зусиль, щоб зберігалась й примножувалась зелена окраса землі.

ДП «Олександрівський ЛГ»

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 11.06.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты