Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 - біля ... Дізнатися більше...
     Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.07.2018: В Оникіївському лісгоспі пройшла технічна рада

 

 

 

 

11 липня в ДП «Оникіївське лісове господарство» під керівництвом директора підприємства Сергія Слюсарова проведено технічну раду.

Головний бухгалтер Олена Тихончук інформувала присутніх про результати проведеного внутрішнього аудиту з оцінки діяльності підприємства щодо дотримання актів законодавства з питань обліку лісопродукції.

У доповіді головного інженера Віктора Главацького розглядався стан розробки лісосік та питання реалізації дубової деревини. Учасники наради ознайомились із фотографіями, зробленими в структурних підрозділах, на яких було представлено якість розробки лісосік та приймання лісопродукції.

Щодо підготовки до відкриття сезону полювання 2018/19 рр. інформував мисливствознавець Олексій Поркуян.

Про стан ведення лісового господарства доповіла головний лісничий Людмила Поркуян.

Головний економіст Лариса Якович звернула увагу лісничих та бухгалтерів лісництв на правильність розподілу витрат за видами робіт. Інженер лісового господарства Юрій Красюнок розповів про роботу геопорталу «Ліси України».

Підсумовуючи результати засідання, Сергій Слюсаров наголосив на постійному дотриманні працівниками лісгоспу виконавчої дисципліни й культури виробництва та застосуванні на практиці принципіві критеріїв Лісової опікунської ради зі сталого ведення лісового господарства.

Людмила Поркуян, головний лісничий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 11.07.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты