Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.08.2020: Чорноліські лісівники оперативно допомогли ліквідувати наслідки вітровалу на ділянці автошляху Київ – Знам’янка

 

 

 

 
Пізно ввечорі 6 серпня, у глибокі сутінки, до чергового працівника Чорноліського лісгоспу звернувся водій автомобіля, який прямував у сторону міста Знам’янки, та проінформував, що на асфальтне покриття автошляху Київ – Знам’янка (поблизу Чорного озера) впало кремезне дерево й перекрило праву частину проїжджої частини.
 
На місце події оперативно виїхали представники державної лісової охорони Богданівського лісництва та швидко ліквідували наслідки вітровалу.
 
Зі свого боку, лісівники вдячні небайдужим людям за вчасно надану інформацію, яка допомогла уникнути дорожньо-транспортних пригод та, можливо, зберегла чиєсь життя і здоров’я.
 
ДП "Чорноліський лісгосп"
 
 
 
 
 
 
Добавлено: 11.08.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты