Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
ВІДЕО
                                                                                            ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.09.2018: Ліс збирає друзів

 

 

 

Напередодні Дня працівника лісу в державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини проходять святкові заходи  з участю представників громадськості. 

У заході, проведеному ДСДЛ центром «Веселі Боковеньки», взяли участь учні Веселобоковеньківського лісництва, вчителі Іванівської ЗОШ, небайдужі мешканці с. Іванівки та відвідувачі дендропарку.

У рамках заходу було презентовано фотовиставки: «Ліс – наше багатство» де  висвітлено всі етапи вирощування лісових насаджень, від насіння до стиглості, «Трудові будні лісівників» - світлини, які відображають повсякденну кропітку працю лісівників, «Шкільні лісництва – на допомогу лісівникам»  - участь учнів Веселобоковеньківського  шкільного лісництва.

На території дендропарку  з метою наглядної демонстрації посадки сіянців під меч Колесова головний лісничий Наталія Хоміч  провела  майстер-клас, в якому взяли участь всі бажаючі.

Майстер лісу Костянтин Нікулін допоміг учням  удосконалити майстерність із виготовлення годівничок для зимуючих птахів та закріпити знання з дендрології рослин.

Голова профспілкової організації Світлана Кирдан  провела  науково-пізнавальну гру про ліс, його мешканців та працівників лісу.

Всі разом відвідали виставку «Нас надихає ліс» Тетяни Федоренко, працівниці ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки», яка представила до огляду свої полотна картин виконаних олійними фарбами, із солоного тіста та вироби із підручних матеріалів.

На завершення заходу директор установи Галина Підтикана провела з учнями екскурсію в музей, де познайомила присутніх з історією створення дендропарку, діти відвідали бібліотеку,  кабінети працівників.

   

Захід у ДП "Голованівський лісгосп" проходив у форматі науково-пізнавального дійства «Ліс – наше благатство». У ньому взяли участь вихованці учнівського лісництва «Підсніжники» НВК «Голованівська ЗОШ ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка гімназія». Лісівники організували для гостей тематичну фотовиставку,  провели майстер клас « Вчимося розпізнавати дерева»  і наглядну демонстрацію посадки лісових насаджень під меч Колесова. 

 

Долинський лісгосп провів науково-пізнавальне дійство «Ліс – наше багатство», на яке завітали учні Долинської ЗОШ № 2 та представники місцевих ЗМІ.

Головний лісничий підприємства Олександр Кутурлаш розповів про трудові будні лісівників. Для учнів було проведено екскурсію по лісовому розсаднику, їх ознайомили з процесом переробки лісового насіння.

Школярі також оглянули фотовиставкуи, присвячену лісу та його трудівникам.

Також була представлена фотовиставка робіт учнів Гурівського шкільного лісництва. На світлинах показано, як лісівники разом з учнями закладають лісові насадження для майбутніх поколінь.

Діти із задоволенням брали участь у іграх та вікторинах, відгадували загадки та взяли участь у майстер-класі по виготовленню годівничок, на згадку отримавши подарунки та годівничку.

Після завершення пізнавального дійства діти із задоволенням поласували солодощами.

  

 

На свято, яке відбулось в державному підприємстві «Компаніївське лісове господарство», були запрошені ветерани галузі, а також учні шкільного лісництва «Зелена планета» КЗ «Компаніївське НВО». Діти порадували присутніх своїм виступом.

Захід включав у себе ознайомлення гостей з роботою лісової галузі, експозицію фотовиставки, майстер-класи на лісову тематику, виставку поробок, виготовлених працівниками лісгоспу та юними лісівниками.

 

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу пройшли в Червоно-Нерубаївському лісництві ДП «Олександрівський лісгосп». На святкування на великій галявині під крислатим дубом зібралися представники чотирьох лісництв – Червоно-Нерубаївського, Олександрівського, Бірківського та Новомиргородського, учні шкільних лісництв з Підлісного, Старої Осоти та Бірок, вихованці КЗ «Староосотський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій, аматори сцени з Підлісного та Олександрівки.

З професійним святом лісівників привітали директор ДП «Олександрівський лісгосп» Іван Гапич, керівники району Ольга Борота та Григорій Гончаренко, Підлісненський сільський голова Сергій Кармазенко. Вони вручили грамоти та подяки кращим працівникам підприємства. Крім щирих привітань та  побажань звучали  пісні, вірші та гумор.

Для учнів лісівники організували виставки власних робіт (вишивки та бісероплетіння) та фотографій із життя лісгоспу, екскурсію на розсадник, майстер-клас із виготовлення годівниць, конкурс «Вгадай дерево», вікторину «Ліс – легені природи». А за перемогу у конкурсі та вікторині учні одержали солодкі подарунки. 

       

На території садиб Торговицького, Тишківського, Новоукраїнського та Оникіївського лісництв ДП "Оникіївський лісгосп" зібралися ветерани лісової галузі, учні шкільних лісництв і жителі місцевих населених пунктів, які відвідали садиби лісництв, ознайомилися із роботою працівників низинної ланки лісогосподарського виробництва.

 

 

На території адмінбудівлі ДП «Онуфріївський лісгосп» було проведено низку заходів із залученням громадськості, а саме: учнів Онуфріївської загальноосвітньої школи,  журналістів, членів громадської ради при Онуфріївській РДА, представників органів місцевого самоврядування,

Працівники лісгоспу ознайомили гостей з роботою вартових лісу, продемонстрували  фотографії із зображенням лісу – від насіння і до віку стиглості. Школярі переглянули фотовиставку «Трудові будні лісівників», оформлену у вигляді дерева, взяли участь у пізнавальній гріу «Що таке ліс», «Правила поведінки в лісі», побачили, як відбувається переробка деревини.

 

На святі в ДП «Світловодський лісгосп» лісівники зустрілись із членами шкільних лісництв «Паросток» ЗОШ № 7 м. Світловодська та «Лісовичок» із Микільського КЗ «Ліцей «Надія». Лісові господарі провели для учнів науково-пізнавальну гру та майстер-клас.

   

Лісівники Чорноліського лісгоспу провели цікавий навчально-розважальний захід у ігровій формі для учнівської молоді Знам’янщини. Під час заходу дітлахи зрозуміли різницю між лісом, парком і лісосмугами, вивчали назви дерев та чагарників та відшукували їх на території лісництва, відвідали лісовий розсадник та побачили, з чого починається ліс. По завершенні заходу діти привітали лісівників зі святом і спільно запустили кульки миру і дружби.

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 11.09.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты