Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та оперативного реагування на них державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється комплекс профілактичних заходів. У пожежонебезпечний період державна лісова охорона ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.09.2020: Увага! У лісах Кіровоградської області зберігається високий клас пожежної небезпеки

 

 

 

Через посушливу погоду на території Кіровоградськогої області зберігається високий клас пожежної небезпеки. У природних екосистемах склалась дуже складна обстановка, яка не виключає ймовірності виникнення лісових пожеж, особливо у хвойних насадженнях.

Працівники державної лісової охорони несуть службу в посиленому, цілодобовому режимі. Постійно триває спостереження за станом лісових масивів, застосовуються системи відеоспостереження та вживається низка протипожежних заходів.  Лісова охорона разом з рятівниками та поліцейськими патрулює лісові масиви. Під час рейдів наголошується на дотриманні відпочивальниками правил пожежної безпеки в лісових насадженнях. Відпочивальників попереджають про адміністративну відповідальність за порушення встановлених правил.

Нагадуємо: штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах становитиме від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1530 до 4590 грн) і на посадових осіб – від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4590 грн до 15 300 грн).

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, що призвело до виникнення лісової пожежі, каратиметься штрафом у розмірі від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4590 грн до 15 300 грн) і на посадових осіб – від 630 до 1080 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 10 710 грн до 18 360 грн).

Шановні жителі Кіровоградщини, закликаємо вас бути обережними в поводженні з вогнем і не допустити пожежі в лісі.

Пам’ятайте: у пожежонебезпечний період у лісових насадженнях заборонено розпалювати вогнища, палити, кидати непогашеними сірники, недопалки, залишати скляні бутилки, заїжджати в ліс транспортними засобами. При високому класі пожежної небезпеки діє заборона на відвідування лісів.

Не залишайтесь байдужими до зелених легенів нашого степового краю. Спільно оберігаймо природне багатство землі.

 

Добавлено: 11.09.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты