Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

11.11.2022: Парк Перемоги в закладі дошкільної освіти

 

 

 

 

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 39, що знаходиться в м. Олександрія, тісно співпрацює з ДП «Оникіївський лісгосп». Його працівники створюють на території дитячого садочку неповторний ландшафтний дизайн. Уже милують око висаджені 2 роки потому стрункі ялівці, пухнасті туї, ялинки та самшит, кущі форзиції. Можливість творчо реалізувати задуми дозволяє поєднання одно та багаторічних вічнозелених рослин.

 
Наразі працівники створюють на території закладу новий парк – Парк Перемоги. Вже сформовані клумби, висаджені хвойні рослини, розплановані доріжки. Висловлюємо щиру подяку працівникам лісгоспу та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

В свою чергу, можемо запевнити лісівників, що за рослинами будуть доглядати, хоча і маленькі, а вже дбайливі рученята малечі.

Пресслужба ДП «Оникіївський лісгосп»
(За повідомленням  колективу  ЗДО я/с №39)

Добавлено: 11.11.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты