Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 - біля ... Дізнатися більше...
     Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.01.2017: У Знам’янському лісництві затримано «чорних лісорубів»

 

 

 

 

Лісівники Чорноліського лісгоспу вже протягом кількох років охороняють лісові масиви лісгоспу цілодобово, створивши спеціальні рейдові бригади з працівників лісової охорони. Бригади працюють у кожному лісництві, бо останнім часом все частіше нечисті на руки громадяни, з метою легкої наживи, маючи власний транспорт та «спільників справи», нищать цінні породи деревини, наносячи непоправну шкоду лісовим насадженням, та завдають значних збитків підприємству.

Не стають виключенням вихідні та святкові дні. Так, 8 січня, близько 21-ї години, рейдова бригада Знам’янського лісництва під час патрулювання встановила факт самовільної рубки сироростучих дерев дуба звичайного групою невідомих осіб. Бригада «чорних лісорубів», оснащена бензопилами та спеціалізованим автотранспортом, вправно орудувала в лісі. Побачивши наряд працівників поліції, викликаний лісовою охороною, жвавість «лісозаготівельників» перейшла з русла лісозаготівель до здачі нормативу по бігу з перепонами в нічний час. На місці злочину працівники поліції спільно з лісовою охороною  затримали мешканців селища Знам’янка Друга та автомобіль ГАЗ – 66 підвищеної прохідності, на кузов якого вже було завантажено частину незаконно добутої деревини.

Факт злочину внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування, ведуться слідчі дії.

Олена Кирпа, інженер

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 12.01.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты