Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.03.2018: Підсумки виконання колективного договору за 2017 рік розглянули в Оникіївському лісгоспі

 

 

 

У державному підприємстві «Оникіївське лісове господарство» підвели підсумки виконання колективного договору за 2017 рік.  На засіданні прозвітувала про свою роботу і профспілка.

У роботі конференції взяли участь директор, головні спеціалісти лісгоспу, голова профспілки, члени профспілкового комітету та делеговані працівники віддалених підрозділів підприємства.

Присутні заслухали звіти адміністрації та профспілкового комітету щодо виконання в минулому році взаємних колдоговірних зобов’язань. Делегати конференції задовільно оцінили виконання зобов’язань сторонами Колективного договору за 2017 рік.

 Підтвердженням ефективного управління підприємства є той факт, що підприємство  у  2017  році зайняло  перше місце «За досягнення кращих результатів виробничої діяльності»  у трудовому суперництві серед  лісгоспів Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Основним діючим нормативним документом на підприємстві є Колективний договір,  заключений на 2017-2020 роки, відповідно до діючої Галузевої угоди на 2016-2020 роки, тому на конференції обговорювалися зміни та доповнення до основного документа на 2018 рік, які були схвалені членами конференції.

 За інформацією ДП «Оникіївський ЛГ»

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 12.03.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты