Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.03.2019: Лісова охорона зміцнює пожежну безпеку в лісових насадженнях Кіровоградщини

 

 

 

З приходом весни питання гарантування пожежної безпеки у лісових масивах та забезпечення належного рівня протипожежного захисту лісів виступає на перший план. З метою недопущення виникнення пожеж на території Кіровоградської області протягом весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2019 року вживатиметься низка заходів.

Обласне управління лісового та мисливського господарства контролюватиме виконання спільного наказу облуправління, управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області та управління Міністерства внутрішніх справ України в області «Про організацію протипожежного захисту лісового фонду України на території Кіровоградської області протягом весняно-літнього пожежонебезпечного періоду та охорону лісів від незаконних рубок». На випадок гасіння великих пожеж розроблено зведений Мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж, залучення сил та засобів ОУЛМГ, УДСНС в області та інших підприємств. Організовується робота спеціальних рейдових бригад з участю працівників УДСНС, правоохоронних органів та Держекоінспекції в області з метою виявлення порушників Правил пожежної безпеки та притягнення їх до відповідальності. 

Протягом пожежонебезпечного періоду забезпечуватимуть охорону та захист лісових насаджень близько 280 працівників лісової галузі. У лісгоспах наявні два пожежних автомобілі й один пристосований для гасіння пожеж; три лісових пожежних модулі та сім одиниць пристосованої техніки; 155 ранцевих лісових вогнегасників; 29 мотопомп, первинні засоби пожежогасіння. У всіх лісництвах діють команди пожежогасіння, створено пункти накопичення протипожежного інвентарю. На базі Крилівського лісництва Світловодського лісгоспу діє лісопожежна станція першого типу оснащення. Три лісогосподарських підприємства контролюють ситуацію у хвойних насадженнях за допомогою телевізійних систем спостереження. 

У 2019 році планується провести облаштування 460 км мінералізованих смуг та здійснити догляд за ними протяжністю 3370 км. На період пожежної небезпеки буде створено резерви паливномастильних матеріалів не менш ніж по 200 л у кожному лісництві. 

Уздовж автомобільних доріг буде встановлено інформаційні стенди наглядної агітації. У засобах масової інформації та під час рейдів проводитиметься роз’яснювальна робота щодо недопущення виникнення пожеж у лісових масивах. 

В обласному управлінні працює гаряча телефонна лінія (номери (0522) 22-06-03 та (095) 156-82-16), а також налагоджено постійний зв'язок з лісовою охороною усіх підприємств з метою швидкого реагування та координації дій на випадок пожежонебезпечних ситуацій. 

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 12.03.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты