Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Працівники апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.04.2018: Компаніївські лісівники проводять лісокультурну кампанію

 

 

 

 

 

Сприятливі погодні умови дозволили лісівникам Компаніївського лісництва розпочати лісокультурну кампанію. Нині кипить робота у лісорозсаднику. Працівники лісництва проводять викопування, виборку та сортування сіянців деревних та чагарникових листяних порід. Потім корінці сіянців змочують у «бовтушці» — суміші глини, землі й води і укладають у спеціальні ящики для подальшого транспортування їх на площі посадки лісових культур. Підготовлені за допомогою «бовтушки» сіянці зручніше заглиблювати в грунт, корінці не розкошлочуються й рівненько лягають в лунки, а до того ж ця суміш тримає вологу в них, на першому найважливішому етапі допомагає сіянцям прижитись, стимулює їх ріст.

Сіянці сосни кримської, які придбали у колег з Херсонщини, робітники готують для висадки на плантації новорічних дерев. Їх сортують, формують в пучки, а корінці сосни змочують у розчині волого накопичувачу «Теравет».

Всього у базовому лісорозсаднику ДП «Компаніївський лісгосп», який знаходиться на території Компаніївського лісництва, в минулому році вирощено 445 тис. штук стандартних сіянців листяних деревних і чагарникових порід. Для власних потреб Компаніївському лісгоспу необхідно 305 тис. шт. Лишок порядку 140 тис. штук сіянців акації білої лісгосп реалізовуватиме колегам з інших лісгоспів.

В 2018 році плануємо виростити в лісорозсаднику не менше 600 тис. шт. сіянців листяних порід та значно розширити асортимент чагарникових порід для захисного лісорозведення.

Володимир Вовк, головний лісничий ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

Добавлено: 12.04.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты