Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
   Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.04.2018: Компаніївські лісівники проводять лісокультурну кампанію

 

 

 

 

 

Сприятливі погодні умови дозволили лісівникам Компаніївського лісництва розпочати лісокультурну кампанію. Нині кипить робота у лісорозсаднику. Працівники лісництва проводять викопування, виборку та сортування сіянців деревних та чагарникових листяних порід. Потім корінці сіянців змочують у «бовтушці» — суміші глини, землі й води і укладають у спеціальні ящики для подальшого транспортування їх на площі посадки лісових культур. Підготовлені за допомогою «бовтушки» сіянці зручніше заглиблювати в грунт, корінці не розкошлочуються й рівненько лягають в лунки, а до того ж ця суміш тримає вологу в них, на першому найважливішому етапі допомагає сіянцям прижитись, стимулює їх ріст.

Сіянці сосни кримської, які придбали у колег з Херсонщини, робітники готують для висадки на плантації новорічних дерев. Їх сортують, формують в пучки, а корінці сосни змочують у розчині волого накопичувачу «Теравет».

Всього у базовому лісорозсаднику ДП «Компаніївський лісгосп», який знаходиться на території Компаніївського лісництва, в минулому році вирощено 445 тис. штук стандартних сіянців листяних деревних і чагарникових порід. Для власних потреб Компаніївському лісгоспу необхідно 305 тис. шт. Лишок порядку 140 тис. штук сіянців акації білої лісгосп реалізовуватиме колегам з інших лісгоспів.

В 2018 році плануємо виростити в лісорозсаднику не менше 600 тис. шт. сіянців листяних порід та значно розширити асортимент чагарникових порід для захисного лісорозведення.

Володимир Вовк, головний лісничий ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

Добавлено: 12.04.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты