Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Працівники апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.04.2018: На Кіровоградщині посилено охорону державного мисливського фонду.

 

 

Під час весняної міграції диких перелітних птахів, з метою унеможливлення проведення браконьєрських полювань на диких гусей та качок, в мисливських угіддях області посилено охорону державного мисливського фонду. 

В кожному адміністративному районі області створені та функціонують спеціалізовані рейдові бригади, до складу яких входять представники державної лісової охорони, правоохоронних та природоохоронних органів. 

З початку 2018 року проведено 320 рейдів, участь в яких взяли 990 чоловік, представниками державної лісової охорони зафіксовано 11 випадків порушення правил полювання. На порушників відповідно до вимог чинного законодавства накладено 2,1 тис. грн. штрафів, які сплачені ними в добровільному порядку. 

Так, 11 квітня представниками обласного управління лісового та мисливського господарства, державної екологічної інспекції в області та єгерської служби проведено патрулювання мисливських угідь на території Кіровоградського адміністративного району. В ході здійснення зазначених заходів, випадків проведення браконьєрських полювань зафіксовано не було. 

Варто зазначити, що відповідно до такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, затверджених спільним наказом Міністерства аграрної політики та продовольства і Міністерства екології та природних ресурсів України, розмір стягнення за незаконне добування або знищення оленя європейського становить 60,0 тис. грн., оленя плямистого – 50,0 тис. грн., кабана – 40,0 тис. грн., козулі – 32,0 тис. грн., зайця-русака – 8,0 тис. грн., гусей, куріпки сірої, фазана – 2,0 тис. грн., голуба, качки, кулика, лиски, перепілки – 1,0 тис. грн. Знищення чи пошкодження гнізда, нори, іншого житла тварин – за таксою на відповідний вид тварини, збільшеною у п`ять разів, а за кожне вилучене чи пошкоджене яйце, а також за кожний ембріон у незаконно добутого звіра – 50 % від такси на відповідний вид тварини. 

 

 

 

 

Добавлено: 12.04.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты