Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 - біля ... Дізнатися більше...
     Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.06.2018: У Чорноліському лісгоспі приймали гостей зі школи-інтернату

 

 

 

До Чорноліського лісогосподарського підприємства завітала група дітей-сиріт та дітей з особливими потребами - учнів Знам’янської школи-інтернату. Традиційно кілька років поспіль на початку літа маленькі гості приїздять відпочивати до рекреаційно-торговельного комплексу «Лісовичок». Лісівники завжди радо зустрічають дітлахів, оскільки вони є активними учасниками життя підприємства. На уроках трудового навчання діти майструють шпаківні і вивішують їх у лісових масивах, садять ліс під час акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Для діток провели екскурсію підприємством: показали тепличне господарство та базовий розсадник Богданівського лісництва, ремонтно-транспортний цех. Із захватом дітлашня каталась на квадрациклах та спостерігала за роботою квадракоптера, який обстежував лісові насадження на випадок виявлення лісової пожежі.

Олена Кирпа, інженер

 

 

 

Добавлено: 12.06.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты