Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.06.2019: Шкільне лісництво «Зелена планета» проводить свій відпочинок у спілкуванні з лісом

 

 

 

Cучасні  степові ліси Кіровоградщини створені й виплекані турботливими руками кількох поколінь. Працівники Компаніївського лісгоспу небайдужі до того, хто прийме від них природоохоронну естафету і чи зможуть їхні діти чи онуки не лише зберегти створені ліси, а й примножити їх.  Тому лісівники всіляко сприяють вихованню дбайливих господарів лісу – вихованців шкільного лісництва «Зелена планета», яке діє при КЗ «Компаніївське НВО»

Юні лісівники виконують науково-дослідницькі роботи на об’єктах Компаніївського лісництва. Свої  дослідження  учні  проводять у  лісі,  вивчаючи  особливості  росту лісоутворюючих деревних та чагарникових порід,  трав’янистих лісових рослин,  екологію  окремих  тварин лісу,  птахів. 

У літні канікули учениці "Зеленої планети" свій відпочинок проводять у спілкуванні з лісом. Разом з керівником шкільного лісництва Світланою Полтавець діти спостерігають, досліджують і  дбають про майбутній ліс, доглядаючи за посівами у лісовому розсаднику і  лісовими культурами.

 

Безпосередньою участю дітей  у заходах зі створення та збереження лісів виховуються  справжні природолюби і не виключено – майбутні професіонали лісової справи.

Ольга Артеменко,інженер лісового господарства ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

Добавлено: 12.06.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты