Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
ВІДЕО
                                                                                            ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.06.2019: Шкільне лісництво «Зелена планета» проводить свій відпочинок у спілкуванні з лісом

 

 

 

Cучасні  степові ліси Кіровоградщини створені й виплекані турботливими руками кількох поколінь. Працівники Компаніївського лісгоспу небайдужі до того, хто прийме від них природоохоронну естафету і чи зможуть їхні діти чи онуки не лише зберегти створені ліси, а й примножити їх.  Тому лісівники всіляко сприяють вихованню дбайливих господарів лісу – вихованців шкільного лісництва «Зелена планета», яке діє при КЗ «Компаніївське НВО»

Юні лісівники виконують науково-дослідницькі роботи на об’єктах Компаніївського лісництва. Свої  дослідження  учні  проводять у  лісі,  вивчаючи  особливості  росту лісоутворюючих деревних та чагарникових порід,  трав’янистих лісових рослин,  екологію  окремих  тварин лісу,  птахів. 

У літні канікули учениці "Зеленої планети" свій відпочинок проводять у спілкуванні з лісом. Разом з керівником шкільного лісництва Світланою Полтавець діти спостерігають, досліджують і  дбають про майбутній ліс, доглядаючи за посівами у лісовому розсаднику і  лісовими культурами.

 

Безпосередньою участю дітей  у заходах зі створення та збереження лісів виховуються  справжні природолюби і не виключено – майбутні професіонали лісової справи.

Ольга Артеменко,інженер лісового господарства ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

Добавлено: 12.06.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты