Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
Працівники апарату обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

12.07.2018: Новоукраїнське та Оникіївське лісництва отримали відзнаки за творчі здібності

 

 

 

Оникіївський лісгосп провів щорічний огляд малих архітектурних форм, які прикрашають територію рекреаційної ділянки «Лісові стежки» поруч із адміністративною будівлею підприємства.

За результатами оцінювання креативних здібностей лісівників перемогу здобули Новоукраїнське та Оникіївське лісництва. Новоукраїнські лісівники стали авторами композиції "Ведмідь і Машенька", а їх колеги з Оникіївського лісництва виготовили дерев'яні скульптури “Рибка” й “Слоненя”. За реалізацію своїх творчих ініціатив переможці отримали грошові заохочення.

Рекреаційну ділянку «Лісові стежки» було створено в 2011 році в лісовому масиві поруч із адмінбудівлею Оникіївського лісгоспу. На ній представлено куточки лісництв, у яких висвітлюється інформація про адміністративні райони в зоні розташування лісництв, а також розміщено інформаційні стенди з лісівничої тематики та історію створення лісництв.

Родзинкою рекреаційної ділянки стали малі архітектурні форми, яких з кожним роком стає все більше, і тому нові композиції почали розміщувати по всій садибі, додаючи їй все більшої привабливості.

 

Оксана Осадчук, голова профкому

 

 

 

 

 

Добавлено: 12.07.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты