Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.01.2020: За результатами наради керівникам структурних підрозділів облуправління та директорам держлісгоспів дано низку доручень

 

 

 

Начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко провела сьогодні, 13 січня, нараду з керівниками структурних підрозділів управління та керівниками державних лісогосподарських підприємств.

На порядку денному розглядались питання щодо забезпечення відтворення лісів, підвищення ефективності використання лісових ресурсів у 2020 році, посилення контролю за додержанням законодавства щодо охорони лісів та профілактики лісопорушень, забезпечення росту показників фінансово-господарської діяльності та проведення профілактичних заходів з метою зниження виробничого травматизму.

За результатами наради директорам лісгоспів доручено вжити заходів щодо забезпечення росту виходу лісоматеріалів круглих і високоцінних сортиментів порівняно з 2019 роком, збільшення росту чистого доходу від реалізації товарів, робіт і послуг та зростання основних виплат працівникам лісогосподарських підприємств.

Крім того керівникам доручено посилити роботу рейдових бригад лісгоспів зі зменшення та недопущення незаконних рубок у державному лісовому фонду. На сайтах обласного управління та лісгоспів висвітлюватиметься інформація про рух справ про лісопорушення та браконьєрство.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 13.01.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты