Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.02.2020: Працівники лісового господарства та поліції Новоархангельського району провели спільну нараду

 

 

 

На виконання Комплексного плану спільних заходів щодо забезпечення охорони лісових насаджень та полезахисних лісових смуг на території області від незаконних порубок та пошкодження шляхом підпалу відбулась спільна нарада працівників лісової охорони Торговицького лісництва ДП «Оникіївське лісове господарство» та представників Новоархангельського ВП Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області.

За результатами наради було розроблено графіки спільних патрулювань лісових масивів та низку заходів з протидії незаконним рубкам і узгоджено спільний план оперативних рейдових перевірок із запобігання та боротьби з незаконними рубками.

Лісова охорона інформувала правоохоронців про порядок використання бирок і супроводжувальних документів при заготівлі та відпуску лісопродукції.

Олександр Биць, лісничий Торговицького лісництва

 

 

 

Добавлено: 13.02.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты