Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Анонси
                                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.03.2018: У Чорноліському лісгоспі провели профспілкову конференцію

 

 

 

Делегати від трудового колективу державного підприємства «Чорноліське лісове господарство» провели днями профспілкову конференцію. Загалом профспілкова організація лісгоспу  налічує 231 члена  профспілки, з них 71 - пенсіонери.

З доповіддю про стан виконання колективного договору та основні виробничі показники виступили голова  профспілки лісгоспу Тетяна Хуторна та директор лісгоспу Олександр Зуєв.

 

На підприємстві протягом багатьох років  підтримуються конструктивні взаємовідносини адміністрації та трудового колективу шляхом укладання Колективного договору. Адміністрація спільно з профспілковим комітетом вирішують питання підвищення ефективності виробництва і забезпечення соціальних гарантій працюючих. Адже мета у всіх одна – успішно працююче підприємство та соціально захищені працівники

На конференції виступили представники цехових комітетів підприємства з високою оцінкою роботи адміністрації та профспілок лісгоспу та надали ряд пропозицій, змін і доповнень до Колективної угоди на 2018 рік. Делегати обговорили всі пропозиції та погодили ряд найважливіших, виконання яких поліпшить умови роботи і охорони праці та життя членів профспілки.

За інформацією ДП «Чорноліський ЛГ»

 

 

 

 

 

 

 

           

Добавлено: 13.03.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты