Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
У воєнний час
Довідник безбар'єрності "У воєнний час" «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.05.2022: На територію ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» повернулись вивільги звичайні

 

 

Вже не один рік на території ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки» гніздиться вивільга звичайна і з кожним роком популяція її збільшується.

Птах зимує у тропіках, а влітку повертається до Європи. Через свій яскравий жовтий колір вивільгу легко помітити в кронах дерев, так як на землю птах майже не злітає. Вивільга відноситься до співочих птахів, її спів нагадує звуки флейти.

Зазвичай ці птахи населяють широколистяні ліси, але в парках та садах також зустрічаються. Вивільга не тільки гарний птах, але й дуже корисний, бо живиться гусінню непарного шовкопряда, яку крім вивільги та зозулі ніякі птахи не їдять. Також поїдає совок, хрущів, довгоносиків, вусачів, клопів, листоїдів та ще безліч дуже шкідливих комах – тому користь від вивільги має величезне значення для лісових насаджень.

Вивільга звичайна перебуває під охороною Бернської конвенції.

 

Прес-служба
ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки»

Добавлено: 13.05.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты