Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Новорічні ялинки
  Адреси, за якими можна придбати новорічні ялинки, вирощені у державних лісогосподарських підприємствах Кіровоградщини Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 76 - біля ... Дізнатися більше...
     Працівники апарату обласного управління лісового ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.06.2018: Оникіївський лісгосп: лісівники спільно з рятівниками гасили умовну пожежу

 

 

 

Відбулися спільні пожежно-тактичні навчання працівників Новоукраїнського лісництва та ДСНС. До гасіння умовної   лісової пожежі в  урочищі було задіяно спецтехніку лісового господарства ДП «Оникіївський лісгосп» і пожежно-рятувальний автомобіль. З поставленим завданням учасники навчань справилися,  ними було швидко та професійно ліквідовано умовну лісову  пожежу.

Лісова охорона спільно з поліцейськими та представниками ДСНС постійно проводять рейдові перевірки: спілкуються з відпочивальниками, пояснюють їм правила поводження в лісі в сезон підвищеної пожежної небезпеки та попереджають про  відповідальність за порушення. Перевіряльники наголошують  на тому, що під час спекотної сухої погоди в заборонено заїжджати до лісового масиву й розпалювати багаття. Такі  заходи вживаються для того, щоб людська необережність, яка є однією з основних причин виникнення пожеж, не призвела до займання на відкритій території.

Олександр Шевчук, лісничий Новоукраїнського лісництва

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 13.06.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты