Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція "Створюємо ліси разом"
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
      Колектив обласного управління лісового та ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.09.2021: У Чорноліському лісгоспі проводять догляди за лісовими культурами 1-3-річного віку

 

 

 

Починаючи з вересня лісівники проводять інвентаризацію та оцінку лісокультурних об’єктів.

Велика увага приділяється доглядам за лісовими культурами, адже запорукою якісного деревостану є його якісне  раннє утримання. Цього року заплановано перевести у вкриту лісовою рослинністю площу значну кількість лісових культур як на площах лісовідтворення, так і на площах лісорозведення.

Лісівники Чорноліського лісгоспу проводять догляди за згаданими культурами, щоб протягом трьох-чотирьох років насадження комфортно себе почували і не потребували додаткових заходів з догляду. Так, станом на 1 вересня проведені доглянуті лісові культури на площі 497,3 га з них: 142,13 га – ліси захисного призначення.

Протягом вересня та жовтня в лісгоспі за щільним графіком доглядатимуть лісові культури 1-3-річного віку, щоб навесні провести заходи з доповнення лісових культур.

 

 

 

Добавлено: 13.09.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты