Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Деревина паливна
Знайти інформацію щодо контактів відповідальних осіб для купівлі дров'яної деревини непромислового призначення можна за наступними посиланнями:   ДП «Оникіївське лісове господарство» - https://dpolg.com.ua/inde.../novini/1955-do-uvagi-naselennya ДП «Чорноліське ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.09.2022: З початком осені прийшла пора пересадки саджанців

 

 

Одночасно з вирощуванням сіянців для створення лісових культур працівники ДП «Оникіївський лісгосп» вирощують саджанці декоративних порід для потреб населення. Проводять зелене живцювання в теплицях, ручні та механізовані догляди в шкільних відділеннях декоративних розсадників. Не обходиться без постійного поливу в спекотну пору літа.

 

Початок осені пора пересадки саджанців. Це час коли помірна температура повітря та ґрунту сприяє доброму коренеутворенню. Лісівники лісгоспу продовжують реалізацію декоративного садивного матеріалу за ціною «Прайс-лист осінь 2022». Кожне лісництво пропонує широкий асортимент декоративних саджанців різних розмірів. Саджанці з закритою кореневою системою можна придбати в Оникіївському та Торговицькому лісництвах.

 

Пресслужба Оникіївського лісгоспу
(за повідомленням інженера лісових культур
Миколи Петренка)

Добавлено: 13.09.2022

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты