Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Акція
Відповідальні особи по забезпеченню комунікації з бажаючими взяти участь в акції “Створюємо ліси разом”  Лісгосп Прізвище, ім'я Посада Телефон Голованівський Кучеренко Ольга Валеріївна   фахівець зі зв'язків ... Дізнатися більше...
.    Колектив обласного управління лісового та мисливського ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

13.10.2021: "Веселі Боковеньки": продовжувачі справи Миколи Давидова долучились до озеленення території школи

 

 

 

 

Лісівники ДСДЛЦ «Веселі Боковеньки» разом з членами Веселобоковеньківського шкільного лісництва, учнями та вчителями Іванівської філії І-ІІ ступенів КЗ «Гурівської ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» у рамках Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» долучились до озеленення країни, висадивши на шкільному подвір’ї 35 дерев та кущів, доповнивши асортимент зелених насаджень, що зростають на території школи липами, горобиною, гібіскусами, фундуком та бузком. 

Мине зовсім небагато часу - і висаджені рослини стануть окрасою шкільного подвір’я, даруватимуть затінок і прохолоду влітку, створять затишний куточок з неповторними ароматами та кольоровим різноманіття квітів посаджених сьогодні рослин, а плоди горобини слугуватимуть птахам чудовим кормом узимку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 13.10.2021

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты