Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

14.05.2019: Юні лісівнички з Кіровоградщини стали кращими на національному відборі міжнародного конкурсу "Молодь у лісах Європи"

 

 

 

14 травня в Державному агентстві лісових ресурсів України за підтримки Товариства лісівників відбувся національний відбір міжнародного конкурсу «Молодь у лісах Європи» (YPEF). 

Участь у заході взяли 41 представник учнівських лісництв із Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської областей та Малинськоголісотехнічного коледжу.

Під час заходу було проведено тестування на знання лісового господарства України англійською мовою, перевірку вміння розуміти текст лісівничої тематики й тест на вміння спілкуватись англійською.

Найсильнішою в завзятій боротьбі стала команда з Кіровоградщини. Це Юлія Крижанівська (шкільне лісництво «Підсніжник»), Вікторія Балабушка та Ірина Штундер (ШЛ «Зелена планета»), які й представлятимуть Україну на міжнародному молодіжному конкурсі в Чехії.

Друге місце посіли команди Полтавської області – Туровська Юлія, Рибчан Вікторія, Сапєгін Владислав та Малинського лісотехнічного коледжу – Янченко Микола, Чушенко Валерій, Матер’ян Тимофій.

Третє місце розділили команди: Черкаської області – Крутінь Іван, Козубенко Андрій, БезруковСвятослав; Житомирської області – Невмержицький Назар, Невмержицька Дарина, Гладишенко Олександра, Почтар Дар’я; Чернівецької області – Грицюк Оксана, Бізер Тетяна, Васильєв Максим, Маєвська Анастасія. 

Окрім того, конкурсна комісія відзначила Косік Марію (Хмельницька область), Шуміну Євгенію (Київська область), Житник Анжелу (Чернігівська область), Оріхана Дениса (Закарпатська область) за високий рівень володіння англійською мовою та знання лісового господарства України.

Довідково:

Міжнародний конкурс «Молодь у лісах Європи» включає два етапи, перший з яких – відбір на національному рівні команди школярів (до 19 років), другий - змагання команд на міжнародному рівні.

У фіналі конкурсу в Чехії буде проведено три офіційних та один неофіційний конкурс. Офіційні конкурси – тестування на знання лісового господарства Європи, практичний конкурс на знання основ лісового господарства та підготовка презентації на задану лісівничу тему. Мова спілкування – англійська.

Нагадаємо, що вперше українська команда приєдналась до складу учасників YPEF у 2015 році. У Румунії юний лісівник Андрій Галушка із Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва, яке діє в Кіровоградській області, перебуваючи у складі збірної команди, зайняв перше місце.

2016 року серед учасників міжнародного змагання в Латвії була Діана Гусейнова, учениця шкільного лісництва “Паросток”, котре діє на Кіровоградщині.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 14.05.2019

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты