Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Пожежні навчання (ВІДЕО)
На базі ДП «Олександрівський лісгосп» відбулись спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, участь у яких взяли державна лісова охорона Кіровоградщини та працівники Управління Держслужби з надзвичайних ... Дізнатися більше...
                                                  ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

14.06.2018: Відбулося представлення нового директора ДП «Онуфріївський лісгосп» Олега Деркача

 

 

 

Згідно з наказом Заступника Голови Держлісагентства України за № 262-к від 12 червня 2018 р. директором державного підприємства «Онуфріївське лісове господарство» Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено Деркача Олега Васильовича.

Сьогодні, 14 червня, начальник управління Наталія Ревенко офіційно представила трудовому колективу Онуфріївського лісгоспу нового керівника.

Деркач Олег Васильович народився 1972 року. Закінчив Національний аграрний університет у 1996 році за спеціальністю «Лісове та садово-паркове господарство» та здобув кваліфікацію інженера лісового господарства.

З 2000 року працює на Кіровоградщині. Протягом 14 років трудової діяльності Олег Деркач керував колективом Онуфріївського лісництва.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 14.06.2018

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты