Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
   Лісівники Кіровоградщини закликають усіх людей бути ОБЕРЕЖНИМИ при поводженні з вогнем на прилеглих до лісів територіях.  Шановні громадяни! НЕ паліть на присадибних ділянках суху траву, НЕ спалюйте сміття, НЕ викидайте на узбіччя ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

14.08.2020: Ветерана лісової галузі Сергія Костевича привітали з 93-річчям

 

 

 

 

 

 

14 серпня почесний ветеран, лісничий, учасник бойових дій, інвалід війни Сергій Леонідович КОСТЕВИЧ святкує свій 93-й день народження.  З привітаннями, подарунками і квітами до іменинника на гостини завітали лісівники ДП "Онуфріївський лісгосп". Слова вдячності за невтомну працю, мудрість, безцінний досвід, побажання міцного здоров’я та активного довголіття щиро лунали від молодших колег.
 
Сергій Леонідович з 1949 року розпочав свій трудовий шлях у лісовій галузі. Працював майстром лісових культур, техніком-лісоводом, помічником лісничого. Дванадцять років обіймав посаду лісничого Онуфріївського лісництва. У 1992 році вийшов на заслужений відпочинок. 
 
Але й до цього часу Сергій Леонідович переймається справами лісівників і тими лісами, які були посаджені ним колись і нині вже мають зрілий вік.
 
 
 
 
 
 
 
Добавлено: 14.08.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты