Контакти
Фотогалявина
Гостьова книга
Увага! Пожежонебезпечний період!
З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та оперативного реагування на них державними лісогосподарськими підприємствами здійснюється комплекс профілактичних заходів. У пожежонебезпечний період державна лісова охорона ... Дізнатися більше...

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новини

14.09.2020: Спортивна команда «Лісгосп» Оникіївського лісового господарства інформувала про свої здобутки

 

 

Для команди «Лісгосп» Оникіївського лісгоспу роль спорту в житті велика. Спорт приносить задоволення. Люди ходять в секції, змагаються з різними командами, знайомляться з новими друзями. Спортивні ігри дарують радість перемоги. Поїздки в різні міста на змагання найцікавіша сторона активного дозвілля, саме такої позиції притримується керівник лісгоспу Сергій Слюсаров. Ще на підприємстві добре розуміють, що підтримка захоплень колективу це ключ до його перемог.

Представники команди «Лісгосп» днями завітали до директора підприємства зі  своїми здобутками. Так, на чемпіонаті Маловисківського району з міні-футболу оникіївські лісівники зайняли почесне друге місце. Високу, другу, сходинку команда посіла і на футбольних змаганнях серед аматорських команд за Кубок Маловисківського району.

ДП «Оникіївський лісгосп»

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено: 14.09.2020

Повернутись до списку новин


Контакты Контакты Контакты